dershane fiyatları

Ankara Dershane Fiyatları

İnsanlar hangi konuda olursa olsun, talep ettiği hizmet fiyatları üzerinde çok dikkatli şekilde dururlar. Bir aile, birlik beraberliği ve birbirine olan sevgisi ile ön plana çıkar. En çok da çocuklar, hayatın neşesidir, anlamıdır. Ebeveynler için de çok önemli olan çocukların eğitimi, yine son günlerde en fazla üzerinde durulan konulardan biri. Peki, bu eğitimin maddi olarak karşılığı tam olarak nedir?

Videoyu oynat

Eğer inceleyecek olursanız, Ankara dershane fiyatları son derece uygun ücretleri gösteriyor. Sadece takviye eğitimle birlikte, öğrencilerin geleceğini oluşturma konusunda avantajlı bir konuma geldiğini görüyoruz. Ömrü boyunca çocukların rahat etmesi anne ve babalar için elbette ki önemli. Öyle ise kaliteli bir eğitim ve uygun şartlarda sağlanacak destek, çocuklarınızın geleceği için çok büyük önem taşımaktadır.

En Uygun Dershane Fiyatları

İnsanlar ancak maddi gücü elverdiğince harcama yapabilir. Eğer konu öğrenciler olursa ebeveynlerin fedakârlık yapma şansı daha da çoğalacaktır. Ankara dershane fiyatları ne olursa olsun, karşılamak anne ve babaların görevi. Yine de eğitim kurumları bu konuda hassas davranıyorlar, ebeveynlere ve anne babalara büyük zorluklar çıkarmıyorlar.

Siz de çocuğunuzun geleceğine yatırım yapmak için Ankara dershane fiyatları konusuna takılmak yerine, kaliteli bir eğitim çocuğumuza neler kazandırır? Bunları görmeli, değerlendirmeli ve hesaplamalısınız.

Videoyu oynat

Dershaneler ve Eğitim Kalitesi

Sınavlar öğrencilerin hayatında çok önemli bir yer kaplıyor. Gerek ilköğretim ve ortaöğretim gerekse de lise boyunca, müfredat çoğu zaman yeterli olmayabilir. Takviye ders ve destek bilinçli bir eğitim kurumu tarafından geldiği zaman, öğrencinin başarısında büyük rol oynamaktadır. Geleceğinize kaliteli bir yatırım yapmak öncelikli olarak çocuklarınızı düşünmekle başlar.

Sizi, Ankara dershane fiyatları kesinlikle korkutmasın. Çünkü bir defaya mahsus yapacağınız bu ödeme, çocuğunuzun geleceği için belki de ışık saçacak ve aydınlanma sebep olacaktır. Son derece özel kaliteli derslikler, uzman eğitimciler, öğrenciler için müthiş bir fırsattır. Sınav başarısını daha üst düzeye çıkarmak için, profesyonel ve kaliteli eğitimin önemini kesinlikle aklınızdan çıkarmayın.

Videoyu oynat

Çocuklarınızın Geleceğine Yatırım Yapın!

Elbette ki herkes, çocuklarına büyük ve değerli miras bırakmak ister. Bunun her zaman mümkün olmadığını yaşayarak tecrübe ettik, gördük ve biliyoruz. Çoğu aile bunun yerine daha geçerli bir yönteme başvuruyor, çocuğuna iyi bir mesleki eğitim vermek için yardımcı olmaya çalışıyor. Kaliteli modern ve aydınlatıcı bir eğitim sayesinde hem kariyer sahibi olmak hem de toplumda saygın bir kişi olmak daha kolay. Aynı şekilde çocuğun eğitimli olması bir ailenin kendi ülkesine yaptığı yatırım olarak da görülebilir. Ankara dershane fiyatları hangi rakamı gösterirse göstersin, bunun çocuğunuza bırakabileceğiniz en iyi miraslardan biri olduğunu unutmayın.

Dershane Fiyatlarına Nasıl Belirlenir?

Odtülüler dershanesi olarak yaklaşık olarak 15 senelik eğitim sürecine dershane olarak başlamış ve dershanelerin kapatılmasından sonra temel lise olmuş ardından ise temel liselerin kapatılmasından sonra kurs ve Anadolu lisesi olarak eğitim faaliyetlerine devam etmektedir. Kurumumuz uzun yıllardır. Faaliyet göstermekte olan özel bir kurum olmaktadır. Bu durum maddi açıdan öğrenci ve velilerin gözünü korkutmaktadır. Ancak kurumuz özel eğitim kurumu olarak faaliyet göstermekte olan hemen hemen birçok kurumun aksine maksimum ekonomik düzeyde fiyat tutarı olacak şekilde fiyat sunmaktadır.

Kurum olarak kaliteli öğretmen, yayın ve eğitim gibi fiyatları belirleyici faktörler doğrultusunda fiyat belirlemesinde bulunmaktadır. Kurum olarak bütün fiyat belirleyicilerini göz önünde bulundurmakta ve bütün etkenlerin doğrultusunda olabildiğince en uygun düzeyde fiyat belirlemesi gerçekleştirmektedir. Firmamız fiyatları içerisinde kaliteli öğretmen, kaynak, içerik ve eğitim süreci dahilinde fiyat belirlemektedir. 5 ve 12 sınıflar dahilinde eğitim gerçekleştirmesinin yanı sıra mezun düzeyinde de eğitim düzeyi gerçekleştirmektedir.

Çok geniş bir sınıf aralığında öğrenci kitlesine hitap etmektedir. Çok geniş bir öğrenci aralığına hitap ederken eğitim kalitesi, düzeyi, kaynakları ve öğretmen kadrosunun yanı sıra bütün bu kalite düzeyini maksimum düzeydeki uygun fiyat düzeyiyle öğrenci ve velilerine hitap etmektedir. Kurumumuz bütün şubelerinde ortak bir şekilde kalite standartlarını benimsemesinin yanı sıra söz konusu şartlarda ve fiyat skalasında öğrencilerine eğitim vermektedir.

Dershane Fiyatlarında Yaşanan Değişiklikler

Eğitim ihtiyacı özellikle genç yaştaki bireylerin temel ihtiyacıdır. Üniversite diplomasının oldukça büyük bir öneme sahip olduğu günümüzde aileler çocuklarının iyi bir eğitim alabilmelerini sağlamak adına büyük çalışmalar ve fedakarlıklar göstermektedir. Bu sayede çocukları iyi bir üniversite okuyabilecek ve iyi bir meslek edinebilecektir. Üniversite kazanmak için ise bireylerin ilk olarak liseye gitmeleri ve girecekleri üniversite sınavında başarılı bir sonuç elde etmeleri gerekmektedir. Ancak çoğu zaman bireylerin gitmekte olduğu liselerde verilen eğitimler yeterli olmamakta, öğrenciler dershanelere ya da farklı yardımcılara başvurmak zorunda kalmaktadır. Bu gibi sebeplerden ötürü dershaneler piyasaya çıkmış ve daha kaliteli eğitimi öğrencilere sunmaya başlamıştır. Makul ücretler karşılığında öğrencilere ihtiyaç duydukları eğitimi sunan dershaneler özel programlar ile öğrencileri üniversite sınavına hazırlamakta ve öğrencilerin sınav başarılarını artırmaktadır. Siz de Ankara dershane fiyatları 2020 listesine göz atarak son değişikliklerden haberdar olabilirsiniz.

Ekonomik Dershane Fiyatları Nedir?

Her hizmette olduğu gibi eğitim hizmetin de de ekonomiklik özelliği oldukça büyük bir faktördür. Bireyler kaliteli eğitimin ekonomik fiyatlar üzerinden sunulduğu kurumları tercih etmek için sıraya girmektedir. Kurumumuz sahip olduğu profesyonel öğretmen kadrosu ile öğrencilerine ihtiyaç duydukları eğitimi fazlası ile sunmakta, öğrencilerin başarısını bir üst seviyeye taşıyabilmektedir. Siz de Ankara dershane fiyatları 2018 arasında en ekonomik fiyatlardan faydalanmak ve kaliteli bir eğitim almak için kurumumuza başvurabilirsiniz.

İnternet Üzerinde Dershane Fiyatları

Ankara dershane fiyatları 2018 konulu gerçekleştireceğiniz internet araştırması neticesinde siz de en ekonomik kurumun, kurumumuz olduğunu fark edeceksiniz. Sonrasında ise internet sitemizi ziyaret ederek sunmuş olduğumuz hizmetler ve eğitim hakkında daha detaylı bilgi edinebilir, öğrencinizin kaydı için gerekli işlemleri oldukça kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

Ankara’da Dershane Fiyatları 2020 için Nasıl Olacak?

Uygun fiyatlara kaliteli eğitim almak istiyorsanız erken kayıt döneminde dershaneye ziyaret edebilirsiniz. Alanında uzman, deneyimli öğretmenlerle çalışan dershanenin tüm öğrencileri her biri tek tek çok değerlidir. Butik dershane anlayışında eğitim veren kurum az ve kaliteli öğrenci yetiştirme amacındadır. Diğer kurumlardan farkıda bu noktadır. Çok sayıda öğrenci kaydedip kazandırdığı birkaç öğrenciyle reklam yapmamaktadır. Az sayıda öğrenci kaydederek butik dershanecilik anlayışına sahiptir. 12 kişilik sınıflarda eğitim vermektedir. Az sayıda öğrenciye kalite ve en iyi şekilde eğitim vererek tüm öğrencilerin başarı sağlamalarını amaçlar. Öğrencilerin her biri ayrı ayrı takip sistemine kaydedilerek öğrencilerin gelişimleri takip edilmektedir. gerekli notlar alınarak öğrenci yönlendirilmektedir. Başarılı olması için gereken çalışma programları ve rehberlik etkinlikleri verilmektedir.

Dershane Yorumları Ne Etkiler?

Her yıl dershane fiyatları değişmektedir. Bazı yıllar artarken bazı yıllar azalmaktadır. Yıl içerisinde yaşanan gelişmeler, ülkenin durumu, piyasalar fiyatları etkilemektedir. Dershanelerin fiyatları belirleyen faktörlerden biri de dershanelerdeki değişimlerdir. Dershanede gelişmeler, sağladığı imkanlar da fiyatları etkilemektedir. Dershane 2008 yılında açılmıştır. Etüt merkezi ve butik dershane olarak faaliyet gösterirken şu an temel lise olarak da hizmet vermektedir. İlerleyen yıllarda kolej ve özel okul olma hedefleri de bulunmaktadır. Eğitimde sunduğu kalite ve özverili çalışması herkes tarafından görülmektedir. İşinde mükemmelliğe önem verdiği ve eğitimin kalitesine bağlı olarak öğrenci potansiyeli de artmaktadır.

Ankara dershane fiyatları‘da diğer dershanelere göre yine uygundur. Dershane fiyatları belirleyen özelliklerin başında;

 • Dershanenin eğitim kalitesi
 • Dershanenin MEB sınavlarında gösterdiği başarı
 • Dershanenin kazandırdığı öğrenci sayısı
 • Dershanenin yayınları
 • Dershanenin deneme sınavları
 • Dershanenin öğrenci grupları
 • Vip dershane olması
 • Dershanenin konumu
 • Dershanenin öğrenci profili
 • Dershanenin mevcudu
 • Dershanenin reklamı
 • Dershanenin yıl içerisinde verdiği ders saati
 • Dershanenin etüt sistemi
 • Dershanenin öğrenci takip sistemi
 • Dershanenin düzenlendiği seminerler
 • Dershanenin genel tekrar, soru çözüm etkinlikleri
 • Dershanenin imkanları
 • Dershanenin öğretmen kadrosu gelmektedir. Daha sayılacak çok özellik vardır. Ancak en önemli olanları bunlardır.

Fiyatların Sağladığı Avantajlar

Günümüzdeki eğitim sistemi bir göz attığımızda dershaneler artık öğrencilerimiz için zorunlu hale gelmiştir. Ne yazık ki ülkemizde eğitim maliyetli bir ihtiyaçtır. Aslında dershanelerin eğitim şartları ve kadrosu önemliyken günümüz şartları buna müsaade etmemektedir ve bazı ailelerin gücü yetmediği için çocuklarının eğitimi eksik kalabilmektedir.

Bütün dershanelerde olduğu gibi, Ankara dershane fiyatları da  sağladıkları imkanlara, eğitim kalitelerine, eğitimci kadrolarına, bulundukları yere vb. gibi sebeplerden dolayı farklılık göstermektedirler. Dershanelerimizin şehir merkezine uzak olması, kendi çevresinden markalaşmış olması ve eğitim kadrosunun seçkin olmasından dolayı diğer dershanelere göre farklılık göstermektedir. Fiyat farklılıklarının bir başka sebebi de bu kurumların öğrencilerine eğitim vermenin dışında sağladığı çeşitli imkanlarıdır. Bu imkanlar alanında kendini kanıtlamış bazı dershaneler aslında baktığınızda daha kaliteli eğitim vermesinden kaynaklanmaktadır. Bunun yanında eğitimi destekleyen yayınlar, denemeler, birebir ilgi ve kaliteli bir kadrodur.

Dershanecilik konusunda markalaşmış kalitesi herkes tarafından bilinmiş dershanelerin bir çoğu merkezini Ankara da kurmuştur. Çünkü Ankara da öğrenci nüfusu fazladır. Bunun yanında Ankara’nın dershanecilik konusunda zenginliği  ve kalitesini bilen bir çok  öğrenci de Ankara dışında yaşıyor olsa bile merkezi sınavlara hazırlanabilmek için Ankara’ya taşınmakta ve sınava burada hazırlanmaktadır.

Ankara dershane fiyatlarını etkileyen faktörler;

 • Lokasyon
 • Eğitim kadrosu
 • Kaliteli Eğitim
 • Yayınları
 • Dershanenin markalaşması
 • Dershanenin sağladığı imkanlar
 • Merkeze yakın olması
 • Cadde üstünde olması
 • Dershane sınavları
 • Seviye tespit sınavları (STS)
 • Dershanenin öğrenciye vermiş olduğu extra imkanlardır.

Dershane Fiyatları Artık Daha Makul

Kaliteli bir dershane eğitimini uygun fiyatlarla almanın mümkün olmadığı dönemler artık geride kalıyor. Zira Odtülüler Dershanesi bu alanda her daim en makul fiyatları ve en kaliteli eğitimi sunuyor. Makul fiyatlarının ise eğitim kalitesine halel getirmesine asla müsaade etmiyor. Bunun yanı sıra Odtülüler Dershanesi, fiyatlar konusunda hiçbir zaman dönem içerisinde altından kalkmanın mümkün olmadığı masraflar çıkarmıyor. Bu konuda hem öğrencilere hem de öğrencilerin ailelerine teminat sunuyor.

Kaliteli bir eğitim için Dershane fiyatları artık çok pahalı değil

Bu denli makul fiyatlı bir eğitimi bu denli kaliteli bir eğitimci kadrosundan alabilmek ise bambaşka bir ayrıcalık teşkil etmekte. Ne de olsa öğrencilerin en büyük arzularından bir tanesi halden anlayan ve kendileri ile yakın ilişkiler kurmakta olan öğretmenler. İşte Odtülüler Dershanesi bunu eksiksiz başarıyor. Üstelik bu kalitesine uygun fiyatlarını da eklemek suretiyle öğrencilerin kendilerini baskı altında hissetmesini tamamen önlemeyi başarıyor. Böylece başarıya giden yolda da Odtülüler Dershanesi sayesinde çok önemli bir engel kalkmış oluyor.

Türkiye genelinde Dershane Fiyatları Ankara için daha yapısal

Odtülüler Dershanesi, sadece dershane fiyatları Ankara konusunda değil; tüm Türkiye’deki dershane fiyatları ile kıyaslandığı zaman son derece uygun fiyatlar sunmakta. İşte bu uygun fiyatlar sayesinde öğrenciler kaliteli bir eğitimi piyasanın çok altındaki değerlere alabilmekteler. Şüphesiz ki fiyat politikasındaki bu olumlu durum Odtülüler Dershanesi’ni sadece Ankara’da değil, tüm Türkiye’de alanında bir numara yapmak adına yeterli oluyor.

Ankara Dershaneler Nasıl?

Ankara Dershaneler eğitimde başarı sağlanması için dershanelere gitmek şart olmuştur. Eğitim tüm herkesin hakkıdır. Ancak okullarda verilen eğitim yeteri kadar başarı getirmemektedir. İstenilen bir üniversiteye gidip başarılı olabilmek ve hayalimizdeki mesleği yapabilmek için iyi bir eğitim almak gerekiyor. Okullarda verilen eğitim sınavlarda başarılı olmak için yeterli olmamaktadır. 2018 yılı itibariyle başarı için dershanelere gitmek şart olmuş durumdadır. Bunun içinde iyi bir dershaneye gidip hak edilen eğitimi almaları gerekir. Ancak bütün ailelerin durumu dershaneye göndermek için yeterli olmayabilmektedir. Bu sebeple eğitimdeki eşitsizliğe son vermek ve öğrencilerin hak ettikleri eğitimleri almaları için kurum olarak uygun fiyatlarla ve bütçeye göre ödeme kolaylığı sağlamaktayız.

Her kaliteli hizmetin bir bedeli vardır. Kurum olarak 12-15 kişilik sınıflarda öğrencilerle birebir ilgi gösterilmektedir. Kalabalık olmayan sınıflarda öğrencilerle birebir yakın ilgi sağlanmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerimizle öğrencilerimize gerekli olan en iyi eğitimi vermektedirler. Konu anlatımları, genel tekrarlar, bol soru çözümleri, etüt programları sayesinde öğrenciler konuları en iyi şekilde öğrenmektedirler. Konuları en ince ayrıntısına kadar tam öğrenme yöntemiyle öğrencilerin büyük bir çoğunluğu öğrenecek şekilde anlatılmaktadır. Soru çözümü dersi konu anlatımlarından sonra mutlaka yapılmaktadır. Konu sonu taramalarla öğrenme eksiklikleri üzerinden çok zaman geçmeden erkenden fark edilerek önlem alınmaktadır. Ayda bir deneme sınavları yapılarak sınava 1 ay kala her hafta deneme sınavları yapılarak sınav için bol bol pratik imkanı sağlanmaktadır.

Ankara Dershaneler sistemi içinde en modern yenilikçi sisteme sahip kurumdur. Öğrencilerin ders ve sınav başarıları sadece konuları bilmekle alakalı bir durum değildir. Biz öğrenciler için gerekli olan tüm dersleri en iyi şekilde vermekteyiz. Ancak çoğu öğrenci iyi bildiği halde yanlış yapabilmekte ya da yapamamaktadır. Bunun nedeni çoğu zaman bilginin pratiğe dökülmemesidir. Bunun için öğrencilere bol bol soru çözüm dersleri ve etütler sağlayarak çokça pratik yapmalarını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra öğrencilerin sınav stresi ve kaygılarına kontrol edebilmeleri için rehberlik dersleri ve seminerler düzenliyoruz.

Ankara Dershaneler ve Sistemimiz

Ankara Kızılay’da eğitime 2008 yılında başlamıştır. 2008 yılından bu yana 11 senedir eğitim vermektedir. Eğitimin öncülerinden olan dershane günümüzde yeni şubeler açarak devam etmektedir. Ankara’nın pek çok yerinde şubesi bulunan dershane temel lise olarak da eğitim vermektedir. Etüt merkezi, dershane, temel lise olarak eğitim hizmeti veren kurum ilerleyen özel okul ve kolej eğitimi vermeye devam edecektir. Şubelerine yenilerini ekleyen kurum 9.10.11.ve 12.sınıflar, mezun gruplar, MİS, YKS için ayrı ayrı grupları vardır. Öğrenci grupları oluşturulmadan önce öğrenciler sınava alınmaktadır. Kendi düzeylerine uygun sınıflarda derslere başlamaktadırlar.

Nitelikli ve kaliteli eğitimiyle 2008 yılından beri  Kızılay’da öncü dershanelerdendir ve 2019 yılında da öncü olmaya devam edecektir. Eğitimdeki kalitesi ve başarısı öğrenciler ve veliler tarafından fark edilen dershane en çok tercih edilen kurumlardandır. Öğrencilerin eğitimi için tüm imkanları kullanan dershanenin sınavlarda gösterdiği başarı durumlar fark edilmektedir. Başarının haklı gururunu taşıyan kurumun öğrencilerin birçoğu Meb sınavlarında yüksek oranda başarı sağlamıştır. Üniversiteyi kazanan pek çok öğrencisi vardır. Başarı yüzdeleri düşünüldüğünde  11 senedir üst sıralarda yer almaktadır. Bu kadar başarılı olması kesinlikle tesadüf değildir.

12-15 kişilik  butik sınıflarda az sayıda öğrenciye eğitim vermektedir. Dershane öğrencileri için koçluk eğitimi vermektedir. Koçluk eğitimi öğrencilerin kendilerini tanımalarına, farkındalıklarını artırmaya çalışır. Kendini tanıyan öğrenci doğru ve yerinde kararlar alabilir. Öğrenciler çoğu zaman kendilerini tanımazlar ve tanıdıklarını zannederler. Güçlü ve zayıf yönlerini bilmeden okul, alan, bölüm ve meslek tercihinde bulunurlar. Eğer doğru yönlendirme ve bilgilendirme yapılmazsa öğrenciler bir okula ve bölüme yerleştikten sonra kendilerine uygun olmadığını anlayarak tekrar hazırlanmak durumunda kalırlar. Böyle bir durumda öğrenci için  hem zaman kaybıdır hem de cebinden fazladan para kaybetmesi demektir. Bunun yaşanmaması için koçluk eğitimiyle öğrenci kendini ve özelliklerini tanır ve kendine uygun bir alan tercihinde bulunur. Hayatı boyunca sevmediği bir işi yapmamasının önüne geçilmiş olur.

Ankara Dershaneler ve Öğrenci Takibi

Ankara dershaneler öğrencilerine sadece okul içi eğitim ortamları sunmaz. Aynı zamanda öğrenciler için her yerde ve her an erişilebilir bir öğrenci platformu sunar. Öğrenci takip sistemi sayesinde öğrenci okul dışında evindeyken sistemden faydalanabilmektedir. Eğitimde fırsat eşitliği sunarak öğrencilerin eğitimden eşit fırsatlarda faydalanması sağlanmaktadır. Öğrenci takip sistemi sayesinde eğitimin kalitesi, öğrenci tarafından anlaşılabilirlik derecesi, sürecin nasıl izlediğiyle ilgili somut veriler elde edilmiş olur. Süreç ve sonuçlarla ilgili doğru veriler elde edildiğinde öğrencilere uygun geri bildirimler verilmiş olur. Hem öğrenci takip sistemi hem de veli bilgilendirme sistemi sayesinde veli ve öğrenciler gerekli ölçülerde bilgilendirilmiş olmaktadır. Veliler öğrencilerinin durumları hakkında yakından bilgi alarak öğrencinin durumuyla ilgili öğretmenleriyle iş birliği yapabilir.

Ankara Dershanelerinde Motivasyon

Ankara dershaneler öğrencilerin eğitimleri için gerekli olan tüm derslerin yanında öğrenciye motivasyonunu artırmaya yönelik rehberlik etkinlikleri yapmaktadır. Öğrenci koçlarıyla birlikte öğrencinin moral ve motivasyonunu yüksek tutan okul içi ve dışı etkinlikler yapılmaktadır. Sinema, tiyatro, müze gezisi, piknik, konser, edebi söyleşi, üniversite gezileri, tanıtım günleri gibi pek çok etkinlikle öğrencilere eğlenirken öğrenme fırsatı sağlanmaktadır. Öğrencilere ders dışı etkinliklerle okuldaki eğitim niteliği artırılarak kendilerine gelmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca kariyer planma etkinlikleriyle öğrencilerin seçimlerini doğru yapmaları sağlanmaktadır. Öğrenciler kendilerini tanıyıp, kendilerine uygun meslekleri, çalışma yöntemlerini öğrendiklerinde buna uygun meslek seçerek yanlış kararların önüne geçilmiş olmaktadır.