dershane fiyatları

Ankara Dershane Odtülüler Dershanesi

 • Güncel Ankara dershane fiyatları ortalama olarak 15000 TL – 25000 TL aralığındadır.

Ankara dershane seçiminde dikkat edilen unsurların başında başarı oranı gelmektedir. Başarı oranını takip eden unsurlar, başarıya ulaşmadaki en büyük etmenler olarak karşımıza çıkmaktadır.

 Ankara dershane seçiminde, tercihimizi yapmadan önce dershanenin şu sorulara cevap vermesini beklemeliyiz.

 • Kullandığı kaynaklar nitelikli mi?
 • Eğitim kadrosu, alanında uzman öğretmenlerden oluşuyor mu?
 • Koçluk sistemi ile öğrenciyi destekleyici takip sistemi var mı?
 • Eğitimde teknolojiyi avantaja çeviriyor mu?

Bu sorulara cevap veren dershane seçeneklerinin başında Odtülüler Dershanesi gelmektedir. Odtülüler dershanesi çağdaş eğitim politikası ile eğitim veren bir kurum olarak dershane tercihlerinde karşımıza çıkmaktadır. Odtülüler dershanesinde, öğrenciler bir nesne olarak değil bir özne olarak fiziksel öğrenme ortamında bulunurlar. Diğer bir ifade ile öğrencilerin fiziksel, zihinsel, sosyal ve diğer gelişim özelliklerini ve düzeylerini göz önünde bulundurarak öğrencilerin yönlendirilmesi esas alınmaktadır. Kullandığı kaynaklar, Odtülüler kaynaklarından oluşan nitelikli kaynaklardır.

 Eğitim kadrosu alanında deneyimli, titizlikle seçilmiş başarılı bir kadrodan oluşmaktadır. Ankara dershaneleri arasında Odtülüler dershanesini öne çıkartan bir diğer nitelik öğrenciyi birebir takip eden koçluk sistemi ile ilerlemesidir. Teknolojinin içine doğan yeni nesli akıllı panel özelliği ile soru çözmeye alıştırmayı hedefleyen Odtülüler dershanesi, teknolojiyi avantaja çevirerek öğrenciye sunmaktadır. Tüm bu nitelikler, dershane başarısında kurumu üst sıralara taşımaktadır.

Ankara dershane yorumlarını inceleyerek dershane seçimi yapabilir miyiz?

Ankara dershane yorumları dershane seçiminde öncelik vermemiz gereken unsurlardan bir tanesidir. Bu anlamda dikkat etmemiz gereken durum kötü niyetli yapılmış yorumlar dışında dershanenin başarısı, fiziksel ortamı, sınıf mevcudu, eğitim kadrosu gibi daha nitelikli yorumlar olmalıdır. Dershane yorumlarındaki istatistiklere baktığımızda belirtilen nitelikleri karşılayan kurumların başında Odtülüler dershanesi gelmektedir. Bireylerin eğitim yolunda tercih etmekten pişmanlık duymadığı, uzman kadrosu ile öğrenci merkezli eğitimden yana olunduğu yorumlar neticesinde analiz edebilir.

Kurs yorumları incelendiğinde bireylerin kurs deneyimleri göz önüne alınırsa, talepleri şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Öğrenci odaklı bir kurum mu?
 • Kaynakları yeterli nitelikte mi?
 • Sınıf mevcudu kaç kişi?
 • Akademik ve psikolojik anlamda öğrenciyi destekleyici nitelikte mi?

Ankara dershane yorumlarında Odtülüler dershanesi neden 1. sırada?

ODTÜLÜLER dershanesi eğitimi dört aşamada destekleyerek ilerler.

 • Kullandığı kaynaklar,
 • Koçluk sistemi,
 • Eğitim kadrosu,
 • Akıllı panel özellikleri olarak sıralayabiliriz.

Odtülüler dershanesinin kullandığı ODTÜLÜLER kaynakları 21.000 soru içeren 31 kaynaktan oluşmaktadır. Kaynaklarının niteliği YKS’de pek çok soru isabet ettirmeleri ile ölçülmektedir. Ankara dershane sıralamasında ön plana çıkan Odtülüler dershanesinin uygulamaya koymuş olduğu koçluk sistemi ile öğrenci birebir takip sistemi sonucunda, başarıya giden yolda hem kendini birey olarak yalnız hissetmiyor hem de hedef belirleme konusunda yönlendirilip bilinçlendirilmiş oluyor. Günün sonunda ulaşılan hedef, öğrencinin sosyolojik anlamda kendisini zorlamayan ve keyif aldığı bir meslek seçimi ile sonuçlanmış oluyor.

 Başarıya giden yolda Odtülüler dershanesi titizlikle seçmiş olduğu eğitim kadrosu ile süregelen eğitim sürecinde ilerleme kaydetmektedir. Eğitim kadrosu, alanında deneyimli ve uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Odtülüler dershanesinin başarı tablosu incelendiğinde, bu tablonun mimarları olan eğitim kadrosunun büyük payı bulunmaktadır.

Kurs sıralamasında Odtülüler dershanesini ayrıcalıklı kılan bir diğer özellik akıllı panel uygulamaları ile öğrenciyi konfor alanında dahi ders çalışmaya yönlendirmesidir. Öğrenci Akıllı Panel özelliği ile her yerde soru çözebilir. Çözemediği soruların fotoğrafını çekerek öğretmenine gönderebilir. Odtülüler dershanesi öğrenciyi teorik anlamda desteklediği gibi mental anlamda da desteklemektedir. Akıllı panel uygulamalarından PSİKOLOĞUM YANIMDA uygulaması ile öğrenci motivasyonu düştüğünde anında psikoloğunu arayarak motive olur.

Odtülüler Kazananlar

Ankara dershane önerilerinde internet yorumları güvenilir mi?

Dershane önerilerinde deneyimleri dinlemek, tavsiye almak ebeveyn ve öğrenciler için önemlidir. Bu durumda ilk başvurulan yer internet olmaktadır. Bu durum fikir edinmede kaçınılmaz başvurulan yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu araştırma yapılırken dikkat edilmesi gereken noktaları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Ankara dershane önerilerinde önde çıkan bir dershane hakkında yapılan yorumlar nelerdir?
 • Ankara dershane yorumları öne çıkan dershane hakkında kayda değer nitelikte mi yoksa bir karalama politikası mı?
 • Ankara dershane önerileri hakkındaki yorumlar dershanedeki eğitimi deneyimlemiş bireylerden mi oluşuyor?
 • Ankara dershane önerilerinde öne çıkan dershanenin başarı oranı açıklanmış mı?
 • Ankara dershane önerilerinde öne çıkan dershane eğitim kadrosu, fiziki yapısı ve uygulamaları ile size ulaşabileceğiniz yeterli bilgiyi sunuyor mu?

Ankara Dershaneler Hangi Lokasyonda Yoğunluktalar?

 Ankara dershaneler açısından oldukça kapsamlı bir şehirdir. Bu durumunun avantaj ve dezavantajları mevcuttur. Çok sayıda dershane bulunması dershane araştırması yaparken dikkatli olmayı da beraberinde getirmektedir. Dershane araştırması yapılırken dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi de dershanenin lokasyonudur. Ankara dershane lokasyonlarına baktığımızda yoğunlaşmanın Kızılay’da olduğunu görmekteyiz. Lokasyona göre bakıldığında en çok tercih edilen dershaneler;

Başarı Sıralaması Nasıl Belirlenir?

Ankara dershane başarı sıralamasının belirlenmesi oldukça zordur. Büyük bir şehir olması ve genç nüfus ağırlıklı bir şehir olması bu analizin yapılmasında zorluk oluşturmaktadır. Bu durumda başarı tablolarının birbirine yakın olduğunu görebiliriz.

Başarı sıralamasını incelerken dikkat edilmesi gereken detayları şu şekilde sıralayabiliriz.
 • Ankara dershane başarı sıralamasında yer alan öğrenci kitlesinin seviyesi.
 • Ankara dershane başarı sıralamasında kazanılan bölümler.
 • Ankara dershane başarı sıralamasında kaç öğrenci hangi bölümü kazanmış.
Dershane

Ankara Dershane ile ilgili en çok sorulan sorular Nelerdir?

Güncel dershane fiyatları 15000 TL – 25000 TL arasında değişmektedir. Günce fiyatları ve detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

En iyi dershane olabilmek için öncelikle köklü bir geçmiş. Yıllanmış bir eğitim kadrosu ve yayınların çok iyi olması gerekmektedir. 2007 yılından bugüne edindiğimiz tecrübeler ve kurduğumuz sistemler ile bu dershanemizin en iyi olması yolunca büyük yol aldığımızı bilmenizi isteriz.

Dershane için öneri alırken öncelikle kazananlar listesi burada büyük rol oynamaktadır. Kazanan kişi sayısı ve derecesine bakmak dahi öneri almak için dershane için yeterli olacaktır. Tabii ki dershane köklü olması gerekir ve yeni kurulmuş olmaması özellikle dikkat edilmesi gerekenler arasındadır.

Odtülüler Ankara Dershane öğrencilerinden, dönem ilerlerken ve dönem sonunda ulaştıkları başarılar nedeniyle bir çok yorum olmaktadır. İlgili yorumları buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ODTÜLÜLER dershanesi hedefe ulaşmada izlediği yolda, sistemli, pratik ve hedefe odaklayan eğitim anlayışı doğrultusunda 2022 yılında;

 • 84 TIP,
 • 176 MÜHENDİSLİK,
 • 102 HUKUK,
 • 62 DİŞ HEKİMLİĞİ, bölümlerini kazandırarak adından söz ettirmiştir.

Ankara dershane sıralamasında öne çıkan Odtülüler dershanesi, sistemli ilerleyen eğitim süreci neticesinde her sene kayda değer bir başarı elde etmektedir. Bireyi hayata hazırlayacak olan Üniversiteye geçişte en büyük araç elbette alınan eğitim ve eğitime paralel öğrencideki potansiyeli ortaya çıkartma başarısıdır. Odtülüler dershanesi bu anlamda kendi gösteren bir kurum olarak karşımıza çıkıyor. Öğrencinin potansiyelini ortaya çıkartarak öğrenciyi üniversiteye hazırlıyor. Bu anlamda öneriler dikkate alındığında bu durumun Ankara dershane önerilerinde Odtülüler dershanesini ön plana çıkarttığını görüyoruz.

Ankara dershane önerileri incelendiğinde odtülüler dershanesini öneren kitlenin başında ebeveynler ve öğrenciler gelmektedir.

Ankara dershane önerilerinde Odtülüler dershanesini öneren ebeveynlerin yorumları incelendiğinde, öğrenciyi takip eden koçluk sisteminin ebeveynin yükünü bir hayli hafiflettiğini gözlemliyoruz. Her anne, baba çocuğunun başarılı olması için elinden geleni yapmak ister fakat hayatın temposu öğrenciyi takip etmede ebeveynleri zorlayabiliyor. Odtülüler dershanesi koçluk sistemi ile öğrenciyi birebir takip etmekte ve bu takip sürecini ebeveynler ile paylaşmaktadır.