ALTINDAĞ DERSHANELERİ

Ankara belki de ülkemizin en önemli şehirleri arasında yer almaktadır. Eğitim için de önemli bir şehrimizdir Ankara. Burada ülkenin en büyük 5 üniversitesi bulunmaktadır. Bunların yanında ortaokul ve lise düzeyinde bir çok başarılı okul bulunmaktadır.

Ankara’nın eğitim konusunda merkez olmasının nedenlerinden biri de bir çok başarılı dershanelerin bulunmasıdır. Çünkü merkezi sınav konusunda başarılı çalışmalar yapan bir çok büyük dershanenin merkezi de Ankara da bulunmaktadır. Ankara’nın ilçeleri de bu konuda zengindir Altındağ dershaneleri de buna örnektir.

Altındağ Ankara’nın merkeze yakın ilçelerinden biridir. Bu ilçe de bir çok dershanenin başarıyla çalışan ekiplerinden oluşan dershaneler bulunmaktadır.

Dershaneler hepimizin bildiği üzere merkezi sınav sistemindeki sınavlar konusunda son derece başarılı çalışmalar yürüten kurumlardır. Bu kurumlar ülkedeki okulların müfredatının merkezi sınavlara uygun olmaması, onlara paralel olarak eğitim vermemesi ve öğrencileri bu konuda eksik bırakmasını görerek bu eksikliği doldurmaktadır. Altındağ dershaneleri öğrencilerinin bu eksiklilerini kaliteli ve uzman eğitim kadrolarıyla birlikte yıllardan beri profesyonel bir şekilde gidermektedir. Bu dershaneler sınav odaklı hazırladıkları çalışma programları, öğrencilerin eksiklerini çabuk bir şekilde kapatacakları etüt sistemleri ve yaptıkları denemeler ile son derece donanımlı bir eğitim vermektedirler.

Ülkemizdeki okulların müfredatına baktığımızda verilen eğitim evet güzel ancak öğrencilerimizin gelecekleri için önemli olan merkezi sınavlara yeterli bir şekilde hazırlanmaları için yetersiz kalmaktadır. Okullarda öğrenciler sadece eğitim almakta sınavla ilgili teknikleri öğrenmemektedir. Bazı sınavlara hazırlık yapmak isteyen öğrencilerin ise girmek istedikleri sınavla alakalı aldıkları eğitim oldukça uzun bir geçmişte kaldığı için sınavda başarılı olabilmesi için bilgilerini tazelemesi gerekmektedir. Altındağ dershaneleri bu durumlarda tecrübeli dershanelerdir. Uzun yıllardan beri hizmet veren bu dershaneler ve uzman kadroları her zaman öğrencilerinin başarısına odaklanarak çalışmalar yürütmüşlerdir. Yaptıkları farklı uygulamalarla kalıcı eğitim verirler ve her zaman öğrencilerini yakın takibe alarak onlara özenli programlar sunarlar. Dershaneler çoğu zaman inanların aklında soru işareti olarak kalmıştır. Ancak dershaneler bir ticarethane değil eğitim kurumudur ve bu eğitim kurumları öğrencileri hayatları için büyük öneme sahip olan sınavlara titizlikle hazırlar.