Sincan Dershane

Sincan Dershane

Sincan’da dershane arayışında olan ailelere muhteşem imkanlar sunan Odtülüler Dershanesi, 2005 yılından bu yana öğrencileri sınavlara hazırlamaktadır. Gerek liseye hazırlık gerekse üniversite sınavına hazırlık konusunda başarısını kanıtlayan Odtülüler Dershanesi, Sincan ilçesi dahil Ankara’nın birçok ilçesinde hizmet vermektedir. Kızılay, Çankaya, Eryaman, Batıkent ve Sincan dershane şubeleriyle hizmet veren Odtülüler Dershanesi, Kurs Programları ve Anadolu Lisesiyle öğrencilerin başarısına başarı katmaktadır. Farklı çalışma modellerini benimseyen kurumumuz, her öğrenciyle birebir ilgilenerek geleceklerini inşa etmelerine yardım etmektedir. Matematik, Türkçe gibi diğer branşlarda da profesyonellerle eğitim veren kurumumuz disiplin ve motivasyon konusunda da oldukça başarılır. Öğrencilerin üzerindeki sınav kaygısını en aza indirerek stresle baş etmeleri konusunda eğitimler veren kurumumuz 5. sınıftan 12. sınıfa hatta mezun öğrencilere kadar sınava hazırlık süreçlerini en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Sincan Dershane Fiyatları

Odtülüler Dershanesi olarak Ankara’nın merkezi olan birçok yerinde 2005 senesinden bu yana aydınlık ve çağdaş bir eğitim doğrultusunda öğrencileri üniversite sınavına hazırlamaya devam ediyoruz. Dershaneler kapandıktan sonra temel lise olarak devam ettiğimiz eğitim sektöründe temel liseler de kapatılınca kurs ve anadolu lisesi formunda eğitim vermeye devam ettik. Tam 15 senedir birçok öğrenciyi sınava hazırladık ve birçoğundan da yüksek başarı sonucu aldık, bu durumun mutluluğunu yaşamaktayız.

Çocuğunuzun geleceğine olumlu yönler katmak istiyor iseniz kesinlikle kurslarımızdan yararlanmalısınız. Sincan dershane fiyatları bir çok nedenle değişim göstermektedir. Fakat biz elimizden geldiğinde en makul fiyatlarlar öğrencinizin alabileceği en iyi eğitimi sunmaktayız. Çeşitli etüt yöntemleri, motivasyon sistemleri ve koçluk sistemi de barındırdığımız bünyemizde öğrencilerin hepsi de mutlu bir şekilde sınava hazırlanmanın keyfini yaşıyor.

Sektörde yer alan diğer yerlere bakıldığında Odtülüler Dershanesi olarak biz kesinlikle uygun bir fiyat skalası izlediğimizi düşünüyoruz, bundan asla şüpheniz olmasın. Her kişinin bütçesine uygun olan fiyatlar ile çocuğunuz kesinlikle kaliteli ve güven dolu bir eğitim almış olacak. Dolayısıyla da başarı kaçınılmaz olacak! Hesaplı olmayı seviyor ve bu kritere uygun olan bir dershane arıyorsanız biz Odtülüler Dershanesi olarak her zaman olduğu gibi sizin yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Hemen bizimle iletişime geçip daha detaylı fiyat bilgisi almak istiyorsanız 0 312 418 88 58 numaralı hattan tarafımıza ulaşabilir, bu konu hakkında dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Dilerseniz Sincan’da yer alan şubemizi de ziyaret edip sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz.

Sincan Dershaneleri

Günümüzde birçok öğrenci üniversite sınavlarına hazırlanıyor. Fakat çoğu ebeveyn ve öğrenci sisteme ayak uydurabilecek, yenilikçi bir kurs ve anadolu lisesi bulamamaktan şikayet ediyor. Tam bu sırada devreye kaliteli eğitimimizle biz giriyoruz. Odtülüler Dershanesi olarak 2005 senesinden beri aydın ve çağdaş eğitim disiplini ışığında her öğrenciyi büyük bir özveri ile sınavlara hazırlıyoruz. Dershanelerin kapatılmasından sonra temel lise olarak eğitim vermeye devam ettik. Temel liselerin kapatılması kararından sonra da kurs ve anadolu lisesi formunda eğitim vermeye devam ettik. 5. Sınıftan itibaren 12. Sınıfa hatta mezun öğrencilere kadar üniversite için hazırlık eğitimi veriyoruz. Bünyemizde öğrenci koçluğu, yaz kampı, sıfırlama tekniği, öğrenci etütleri, öğrenci motivasyon sistemi, veli bilgilendirme sistemi gibi birçok seçenek yer alıyor. Biz öğrencilerimizi her yönü ile sınava hazırlama amacı güden bir eğitim kurumuyuz. Ruhen sınava hazır olmayan bir öğrencinin başarılı olmasına imkan olmayacağından, motivasyon sistemimiz ve çeşitli destekleyici etkinliklerimiz ile çocuklarımızı sınava daha sıkı bir şekilde hazırlamış oluyoruz. Hal böyle olunca da başarısız olma ihtimali ortadan kalkmış oluyor.

Hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmek için 0 312 418 88 58 numaralı irtibat numaramıza ulaşabilirsiniz. Diler iseniz odtululer.com web sitemizi inceleyebilir, Ankara’daki tüm şubelerimizi de, size en yakın olan hangisiyse ziyaret edebilirsiniz. Şubelerimiz Sincan, Kızılay, Batıkent, Çankaya ve Eryaman’da bulunmaktadır. 

Sincandaki Dershaneler

Hepimiz gelecekteki hayatımız hep güzel olsun isteriz bu da genellikle güzel bir okulda eğitim almaktan ve başarılı olmaktan geçer. Günümüzde öğrencilerin liseden itibaren güzel bir okulda eğitim alabilmesi artık eskisi kadar kalay değil. Başarılı olmak için de elimizden gelen her şeyi yaparız ve yoğun bir çaba gösteririz.

Ülkemizde güzel bir eğitim almak için gitmek istediğimiz okulların neredeyse tamamı  ÖSYM tarafından yapılan sınavların sonuçlarına göre öğrenci almaktadır. Bu durumda bizlerin tabi tutulduğumuz bu sınavdan  başarıyla geçmesi gerekmektedir. Başarılı olabilmemiz için de disiplinli, düzenli ve sınav sistemiyle birebir uyuşan bir hazırlık süreci geçirmemiz bizler için faydalı olacaktır. Bu bağlamda Sincandaki dershaneler bizlere bir çok anlamda yardımcı olacaktır.

Sincan Ders Çalışma Yerleri

Sincan, öğrenci nüfusunun yoğun olduğu bölgelerden biridir ve Ankara’da 2005 yılından beri öğrenim vermekte olan Odtülüler Dershanesi de her yıl öğrencileri daha iyiye yönlendirmek için uğraşmaktadır. Yıllara dayanan tecrübe ile öğrencileri lise ve üniversiteye hazırlarken bir yandan da en iyi şekilde gelişimlerini temellendirmeyi amaçlayan Odtülüler Dershanesi, ailelerin de kolaylıkla öğrencilerini kontrol edebileceği bir sisteme sahiptir.

Ders çalışmaya uygun yerler arasından en iyilerden olan Odtülüler Dershanesi, öğrencileri liseye ve üniversiteye hazırlamasının yanı sıra ders çalışmalarına da yardımcı olur ve onları motive eder. Motivasyon programları sayesinde öğrenci ders ders ve kurs saatleri dışında da çalışarak iyi bir okula girmeyi başarabilir.

5 sınıftan 12. sınıfa kadar seviyeler ile ayrılmış sınıflarda ders görebilen öğrenciler, mezun oldukları zaman dahi bu dershanede eğitim görebilir ve lise ile üniversiteye girmeyi garanti altına alabilir.

Kurs ve Anadolu lisesi olarak eğitim vermekte olan Odtülüler Dershanesi, ders çalışma imkanları açısından öğrencileri rahat ettirmeyi ve germeden çalışıp öğrenmelerini sağlar. Stres altında kalan öğrencilerin öğrenme seviyeleri de düşük olduğundan dershanemiz öğrencilerin kendilerini öğrenmeye en hazır hissettikleri şekilde onları karşılar.

Diğer pek çok ders çalışma alanının aksine gözetmen öğretmen desteği olan etüt salonları, test çözme saatleri ve koçluk desteği sağlayan Odtülüler Dershanesi öğrencilerin rahat bir şekilde öğrenmesini ve başarısını devam ettirmesini amaçlar. Bunun için öğrencilere en iyisini sunar ve eksilmeyen ilgili ile özellikle de ders çalışma alanları konusunda ona en büyük desteği sağlar.

Dershanelerin Eğitim Sistemi

Ankara’nın Sincan ilçesi bilindiği üzere şehir merkezine biraz uzaktadır. Sincan’da bulunan öğrencilerin dershaneye gidebilmek için şehir merkezine gelmeleri onlar için bir hayli zorlayıcıdır ve haklı olarak ilçelerindeki dershanelere gitmektedirler. Bu konuda endişe duymalarına gerek yoktur. Sincandaki dershaneler de eğitim kalitesi ve sistemi olarak Ankara merkezinde bulunan diğer dershanelerle aynıdır. Öğrencileri ile birebir ilgilenen başarılı eğitimcilerden oluşan dershane kadroları bu zorlu maratonda onların en büyük yardımcılarıdırlar.

Sincandaki dershaneler de merkez şubeleri gibi titiz ve özverili çalışan eğitimcileri ile öğrencilere hizmet vermekte onlarla hem birebir hem de grup olarak ilgilenmektedir. Kullandıkları kapsamlı yayınlar ile hizmet kalitesini arttırmaktadırlar. Aynı zaman da periyodik aralıklarla yaptıkları deneme sınavlarında öğrencilerinin seviyesini ölçmekte ve eksiklerini tespit ederek bunları kapatmak için çalışmalar yapmaktadır.

Mutlaka Okumalısınız  Eryaman Özel Lise Fiyatları

Merkezi Sınavlarda Dershanelerin Önemi

Eğitim hayatımız boyunca bir çok konuda eğitim alırız. Bu konuların kimine yatkın olduğumuz için kolayca kavrayabiliriz ve sorun yaşamayız. Ancak yatkın olmadığımız konuların üstünde çok durmamız gerekir. Bu yüzden bazen okulda aldığımız eğitimin pekişebilmesi için alternatif bir eğitime ihtiyacımız olur. Bu durumu merkezi sınavlarda yoğun bir şekilde yaşarız ve devlete bağlı olan okullar dışında sektör haline gelmiş olan dershanelerin verdiği eğitime başvururuz. Dershanelerin en büyük özellikleri ise öğrencilere verdikleri eğitimin okullara nazaran merkezi sınavla daha uyumlu olmalarıdır.

Sincandaki dershaneler  de öğrencilerine merkezi sınava uygun bir şekilde eğitim vererek onların başarılı olmalarına katkı sağlamaktadır. Dershanelerin eğitim sistemleri okullardan farklı olarak tamamen sınav sistemi odaklıdır. Bu sistemde öğrencilere yapılan denemeler ile temsili olarak sınav yaşatılır. Aynı zamanda öğrencilerin az sayıda olmalarından dolayı onlar ile birebir ilgilenme süresi fazladır. Bu sayede öğrencilerin tespit edilen eksiklikleri ivedilikle giderilir ve zamanla öğrenci sınava hazır hale gelir. Günümüz eğitim sistemi şartlarında dershanelere her zaman ihtiyaç vardır.

Sincan Dershaneler

Maalesef sınav sistemi okul eğitimi gibi değil bir yarış  sistemi gibidir. En yüksek puanı alan öğrenciler en iyi kontenjanları doldurmaktadır. Bir çok kişinin özel eğitim aldığı ve dershaneye gittiği bir yarış ortamında bir dershaneye gitmeden bu yarışta var olabilmek oldukça zordur. Özellikle sayısal ve eşit ağırlık bölümü okuyan öğrenciler için sadece bir yıl dershane eğitim almak  yetersiz bile olabiliyor. Bazen aileler ‘biz dershaneye mi gittik sanki’ diyorlar. Eskiye baktığımızda haklı olabilirler fakat günümüz şartları ve sınav sistemleri epey değişti. Bugun böyle bir söz söylemek ve kıyas yapmak pek mantıklı değildir.

Bir yarışta eğer her sporcu doping yaptırıyorsa o zaman doping yaptırmak şike olmaktan çıkar. İşte günümüzde sınav yarışı içerisinde her öğrencinin en iyi dopingi dershanelerdir. Bu konuda en iyi dershaneyi seçmekte sınav sonucu kadar önemlidir. Özellikle hem veli hem de öğrencilerin tercih ettikleri dershaneden memnun olmaları çok önemlidir. İşte bu konuda en iyi yardımcınız Odtülüler Dershaneleri olacaktır. Odtülüler Dershanesi 2005 yılından beri binlerce öğrencinin ve yüzlerce ailenin sınav konusunda çözüm ortağı olmuş bir eğitim kurumudur. Dershanemizin Ankara’da başta Sincan olmak üzere Kızılay, Çankaya, Eryaman, Batıkent’te şubeleri bulunmaktadır. Sincan şubemizi ziyaret ederek detaylar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Sincan Dershane İş İlanları

Odtülüler Dershanesi 2015 yılından bu yana binlerce öğrenciye eğitim imkanı ve yüzlerce öğretmene iş imkanı sağlamış bir eğitim kurumudur. Odtülüler Dershanesi tüm öğrenci ve öğretmenleri ile birebir ilgilenen bir eğitim sistemi benimsemiştir. Tüm öğrencilerimizi için günlük takip sistemi uygulamakta ve her öğrenci için haftalık gelişme raporları hazırlamaktayız.

Başta öğrenciler ve aileler sonrada öğretmenler Sürekli değişen eğitim ve sınav sistemine ayak uydurmakta zorluklar çekmektedirler. Değişen bu yeni sınav koşulları için tüm öğrenci, veli ve öğretmenleri sürekli bilgilendirerek adaptasyonu kolaylaştırıyoruz. Odtülüler Dershanesi özellikle öğrencilerin ders çalışırken dağılan dikkatlerinin toplanması ve verimli çalışma yöntemleri hakkında uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Birçok öğrencini ciddi bir ders çalışma alışkanlığı yoktur ve çoğu öğrenci ise verimsiz ders çalışma sonucu emek vermesine rağmen sınavlarda başarısız olabilmektedir. Biz her öğrenciye özel çalışma sistemleri oluşturarak veli ve öğretmenlerini de bu konuda bilgilendiren bir eğitim sistemi oluşturduk.

Bu bağlantıdan iş başvurusu yapabilir ailemize katılabilirsiniz: https://www.odtululeraktifegitim.com/ik/

Bu sistem sayesinde binlerce öğrenciyi doğru tekniklerle başarılı bir eğitim hayatına sahip oldu. Fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi almak için bizleri 0312 418 88 58 numaralı telefonda arayabilirsiniz. Ayrıca daha fazla bilgi almak için www.odtululer.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Odtülüler Dershanesi’nin Ankara’da Kızılay, Çankaya, Eryaman, Batıkent ve Sincan şubelerini ziyaret ederek hakkımızda daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Sincan Dershanesi

Ankara’da Kızılay, Çankaya, Eryaman, Batıkent ve Sincan’da 2005 yılından bugüne eğitim vermekte olan Odtülüler Dershanesi; ilkokul ve lise öğrencilerini yalnızca sınava değil hayata da hazırlamakta. 5. sınıftan 12. sınıfa kadar her sınıfa uygun derslikleri ve hocaları ile mezun öğrencilere dahi lise ve üniversite hazırlık kursu vermektedir. Müfredata uygun ders içerikleri, gelişmiş ders işleme teknikleri ve ilgili hocaların eşliğinde yürütülen çalışmalar ile çocuklar lise ve üniversiteye kolaylıkla hazırlanmaktadır.

Kurs ve Anadolu lisesi olarak eğitimlerine devam eden Odtülüler Dershanesi, yaşadığı zorlu dershane kapanma süreçlerinde dahi yılmadan öğrencilerini yetiştirmek için uğraşmıştır. Başarılı lise ve üniversite öğrencileri yetiştirmek tek amacı haline gelmiş olan Odtülüler Dershanesi, öğrencilerin keyifli şekilde öğrenmesi için her türlü kolaylığı sağlamaya çalışmaktadır. Bu süreçte aileler çocuklarının aydan aya gelişimlerini sınavlar ve notlar ile gözlemleyebilir, Odtülüler Dershanesi’nin bir dershaneden çok daha fazlası olduğunu görebilir.

Neden Odtülüler Dershanesi?

Öğrencilerinin en iyi bölümleri ve en iyi liseleri kazanmasını isteyen Odtülüler Dershanesi her sene pek çok başarılı öğrenciye ders vermektedir ve öğrencilerin de kolaylıkla anlaması için gelişmiş teknikleri onlara sunmaktadır. Öğrencileri motive etmeye yönelik yürüttüğü çalışmalarıyla yalnızca kurs içinde ya da okulda değil evde de ders çalışmaya yönlendirir ve bunu zorunluluk ile değil severek yapmayı aşılar. Öğrencinin başarısını her şeyden ön planda tutan Odtülüler Dershanesi, geleceğe yön verecek gençlerin yetişmesi için en iyiyi yapmaya çalışmakta ve her sene yeni öğrencilerine kapılarını açmakta.

Sincan Dershane Yorumları

Odtülüler Dershanesi olarak 2005 senesinde yola çıkan kurumumuz öğrencilerinin sınavlarında daha başarılı dereceler elde etmesine yönelik olarak çalışmaktadır. Şimdilerde ise dershanelerin kapanma sürecinin sonrasında temel lise olarak faaliyet göstermiş ve temel liselerin de kapatılması kararı sonrası faaliyetlerini kurs ve Anadolu lisesi olarak sürdürmektedir. 5. Sınıf düzeyinden eğitim faaliyetlerine başlayan kurumumuz 12. Sınıf ve mezun kategorisinde de eğitim verirken eğitim faaliyetlerini yalnızca Milli Eğitim kural ve müfredatlarıyla kısıtlamamaktadır.

Şimdilerde çok sayıda şubesi bulunan kurumumuz benimsediği Milli Eğitim kuralları kadar öğrencilerinin ve velilerinin de yorumları doğrultusunda eğitim sistemini şekillendirmektedir. Sincan’da bulunmakta olan şubemizde ve diğer bütün şubelerimizde öğrencilerimiz ve velilerimizin kurumumuzdan olan talep ve beklentilerine yönelik olan yorumlarını kurumumuz eğitim politikalarına dahil etmektedir. Böylelikle her geçen gün eğitim politikalarını geliştirmektedir. Kurumumuz bu süreçte velilerimizin yalnızca olumlu yönde gerçekleştirdiği yorumları değil aynı zamanda olumsuz olarak gerçekleştirdiği bütün yorumları dikkate almaktadır. Olumlu yönde gerçekleştirilen yorumlarla olumlu olan noktalarını geliştirmesinin yanı sıra gerçekleştirilen olumsuz nitelikteki yorumları da dikkate almaktadır. Bu süreçte ise gerçekleştirilen olumsuz yorumlara ilişkin eksik yönlerin giderilmesine ve olumlu yöne çevrilmesine ilişkin çalışmalar yürütmektedir. Kurumumuz kendilerine ilişkin gerçekleştirilen bütün yorumlar doğrultusunda kurum olarak kendimizi geliştirmemizin yanı sıra aynı zamanda öğrencilerimizin eğitim, kişisel gelişim ve kariyer noktasındaki gelişimlerine ilişkin olarak değerlendirmektedir.

Odtülüler Dershanesi Sincan Şubesi

Odtülüler Dershanesinin Sincan şubesi hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere odtululer.com web sitesinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra merak ettiğiniz tüm sorular için haftanın 7 günü mesai saatleri içerisinde 0312 418 88 58 numaralı telefonu arayarak uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eryaman Özel Anadolu Liseleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.