YKS Yaz Kursu

YKS YAZ KAMPLARI

YKS yaz kampları Türkçe ve matematiğin belirleyici ve  ağırlıklı olduğu yeni sınav sisteminde hazırlığa erken başlamak adına yaz kamplarıyla karşınızdayız. Dönem içerisinde okul sınavları, heyecan, kaygı gibi pek çok sebeple düzgün bir hazırlık yapmak zorlaşmaktadır. Sınavlarda başarılı olmak için sistemli bir çalışma gerekmektedir. Bu süreçte bir sistem oluşturmak için hazırlığa yaz kamplarıyla başlamak sizler için çok avantajlı olacaktır. Yaz tatilinde bütün öğrenciler tatil yaparlar ve sınavı düşünmezler. Okulların açılmasıyla birlikte dershane ve kurs arayışları başlar. Öğrencilerin sınav için herhangi bir hazırlık yapmadığı yaz döneminde sizlerin yaz kamplarına başlamanız sizin zaten diğerlerine göre zaten bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

Dershane ile ilgili en çok merak edilen konu ise fiyatlar oluyor genellikle, kurumumuz fiyat ile ilgili her zaman abartılmayan fiyat politikası tercih etmiştir. Fiyatlarla ilgili yazımızı okumanızı ardından canlı desteğimizden yada fiyat al formundan bizden ortalama fiyat teklifi almanızı önermekteyim. İlgili yazımız: https://www.odtululeraktifegitim.com/ankara-dershane-fiyatlari/

YKS yaz kampı sınav hazırlığında iyi bir üniversite ve başarıyı garantilemek isteyen öğrenciler için bulunmaz bir nimettir. Tüm öğrencilerin yaz tatili yaptığı sınav düşünmediği zamanda siz yaz kamplarıyla erkenden sınav hazırlığına başlayacaksınız. Sınav sürecinde program oluşturmak ve sistem oturtmak zor bir durumdur. Her öğrenciye her program uymaz. Bazıları akşamları verimli ders çalışırken bazıları erken saatlerde kalkıp dersin başına oturmaktadır. Bazı öğrencilerin birkaç saatte anladığı konuyu bazıları 1 gününü ya da daha fazla zaman ayırmak zorunda kalabilir. Kendimize uygun program oluşturmak ve sistemi oturtmak için birkaç haftamızı alabilir. Bu süreci yaz kamplarında erken başlayarak halledebiliriz. Diğer öğrenciler okul açıldığında kurs arayışı içerinde program oluşturmaya çalışırken biz çoktan sistemi oturtmuş ve düzenli bir çalışma içerisine girmiş olacağız.

YKS yaz kampı öğrencinin konu eksikliklerinin tespiti ve hedef belirlemek için tanıma sınavları yapılmaktadır. Yapılan sınav sonuçlarına göre öğrenci seviyelerine uygun gruplar oluşturulmaktadır. Oluşturulan gruplarda öğrencilerin yeni öğretim yılı başlayana kadar konu eksikliklerini bitirmeye yönelik dersler yapılmaktadır. Konu anlatımları, taramalar, denemeler ve bol soru çözümleriyle eksikler kapatılmaktadır. YKS ve  TYT için derslere başlanır. Matematik için özel dersler ve birebir etütler oluşturulur. Yeni sınav sisteminde en fazla ağırlık Türkçe ve matematik üzerindedir. 40’ar sorunun sorulacağı sınavda Türkçe ve matematikten konu eksiği kalmayacak şekilde konular işlenip bol soruyla bitirilecektir. Sınavda başarılı olmak istiyorsanız sizde yaz kamplarıyla başlamalısınız.

Bir önceki yazımız olan YKS KURSLARI başlıklı makalemizde yks kursları ve yks kursu hakkında bilgiler verilmektedir.