mezun

Ankara Mezun Dershaneleri

Odtü Mezunları Dershanesi, eğitimi okul sınırlarının dışına taşıyor…
Sınav sürecinde etkin ve profesyonel yardım almak isteyen bireyler, Odtü Mezunları Dershanesi’nin mezun grupları programında buluşuyor. Mezun grupları programı, mezun öğrencilere yönelik sağladığı etkin ve verimli çalışmalar ile sınavlarda yüksek başarı edilmesi mümkün kılınmaktadır.
Odtü Mezunları Dershanesi; alanında profesyonel eğitim kadrosu ile kamp sistemli ve koçluk destekli bir eğitim programı uygulamaktadır. Bu programlar çerçevesinde mezun öğrencilerin hızlı, güvenli ve sağlam adımlarla başarıya ulaşması sağlanmaktadır.
Uygulanan eğitim programları kapsamında; öğrencinin yıl içindeki konulara etkin biçimde hazırlanması, düzenli tekrarlar sayesinde mevcut bilgilerin pekiştirilmesi ve hızlı konu ilerleyişi sayesinde testlere ağırlık verilmesi gibi pek çok avantaj mevcuttur. Haftada 6+1 günlük, ikili sistem eğitim modeli sayesinde öğrenciler belirli bir plan çerçevesinde sorunsuz ilerleme kaydetmektedir.
Odtü Mezunları Dershanesi; mezun grupları programı ile bir sonraki sınav döneminde 50 ila 100 puan arası artış garantisi sunmaktadır. Mezun öğrencilerin ders çalışma ortamının yetersizliği, konsantrasyon dağınıklığı, tekrar yapamama ve eksikliklerini geliştirememe gibi sorunları ortadan kaldırılmaktadır.
Odtü Mezunları Dershanesi, eğitimde kalitenin adı…