Etüt Merkezleri

Etüt Merkezi Fiyatları

Veliler, çocuklarına faydalı okul haricinde başka kurum ve yerler aramaktadır. Bunların başında da etüt merkezileri gelmektedir. Çünkü etüt merkezleri normal eğitim öğretim dönemi haricinde yaz döneminde de hizmet vermektedir. Ancak etüt merkezi fiyatları biraz düşündürmektedir.

Etüt Merkezi Nedir?

Etüt merkezi, öğrencilerin okul derslerine yardımcı olmak ve okul dışında da onlara eğitim öğretim desteği vermek için kurulmuş kuruluşlardır. Etüt merkezleri sadece öğrencilere değil velilere de destek olmaktadır. Çocuklarının eğitim hayatındaki sorumluluklarına yardımcı olarak yüklerini ciddi oranda azaltmaktadır. Ayrıca rehberlik hizmetlerinde de bulunarak velilere ve öğrencilere psikolojik destek sağlamaktadır. Çocuğun zayıf derslerini ya da dikkat dağınıklığı gibi ciddi sorunları fark ederek öğrenci ve veli ile iletişim kurup, bu sorunları çözmeye çalışır.

Bu kadar avantajlar, etüt merkezi fiyatları konusunu merak ettirmektedir.

Neden Etüt Merkezleri?

Öğrenciye okulda verilen proje ve performans gibi önemli ödevlerine destek olur.

Öğrencinin okulda anlamadığı ders ya da konuları fark ederek, öğrencinin anlamasına yardımcı olur.

Verimli bir çalışma için rehberlik hizmeti verir.

Öğrencinin anlama yöntemini bularak, farklı ve eğlenceli yöntemlerle konuları daha çabuk ve kalıcı anlamasına yardımcı olur.

Çocukların seviyesini ölçerek, onların rahat edebileceği sınıflar oluştur ve özel ilgi gösterir.

Odtülüler Dershanesi Farkı

Koçluk yöntemine bağlıdır. Bu yöntem sayesinde çocuklarla kolay iletişime geçerek onlara destek olur.

Ezbere dayalı eğitim yönteminden farklı, her öğrencinin anlama yöntemine göre keyifli öğrenme yöntemleri sunmaktadır.

Ara sınıf, TEOG ve mezun olmak üzere üç çeşit bölüm vardır. Ayrıca bu bölümlerde sınıflarda seviyelere göre ayrılmaktadır.

Seviye sınıflarında seviyesi düşük olanlara az ilgi, başarılı öğrencilere çok ilgi klişeleştirilmiş yanlış sistemlere karşı her sınıfa aynı ilgi ancak farklı öğrenme yöntemleri uygulanmaktadır.

Veli bilgilendirme sistemi ile de velilere çocuklarının durumunu haber verme ve onlara çocuklarına nasıl davranmaları ile ilgili rehberlik verilmektedir.

Etüt merkezi fiyatları herkes tarafından merak edilmektedir. Fiyatlar sınıflara göre değişmektedir. Fiyat konusunda velilerimize yardımcı olmakta ve onlara taksit imkanı sunmaktayız. Önceliğimiz öğrencilerin başarısı olduğu için, fiyat konusunda da elimizden geldiğince uygun bir miktar belirlemekteyiz. Daha fazla bilgi ve dershanemizdeki eğitim sistemini görmek için şubemize gelebilirsiniz.