ankaradaki dershanelerin sıralaması

Ankara’daki en iyi dershaneler sıralaması

Ankara’daki en iyi dershaneler sıralaması denilince akla gelen ilk kurumların başında gelen Odtülüler dershanesi olarak öğrenci odaklı hareket eden bir kurumuz. Eğitimde kalite ve mükemmeliyete önem veren kurumumuzla öğrencilerimizin ilgi ve ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. Bütün öğretmenlerimiz hepsi alanında uzman, tecrübeli, gelişen ve değişen yenilikleri takip eden kendini geliştiren ve öğrenciye yeni şeyler katma amacında olan bireylerdir. Öğrenciye sürekli yeni bilgi aşılamaya çalışan, kendini geliştiren insanlardır. Eğitim sistemleriyle öğrenciye kısa zamanda çok şeyler kazandırmayı amaçlayan başarılarını gün geçtikçe artırmaya çalışmaktadırlar.

Dershane ile ilgili en çok merak edilen konu ise fiyatlar oluyor genellikle, kurumumuz fiyat ile ilgili her zaman abartılmayan fiyat politikası tercih etmiştir. Fiyatlarla ilgili yazımızı okumanızı ardından canlı desteğimizden yada fiyat al formundan bizden ortalama fiyat teklifi almanızı önermekteyim. İlgili yazımız: https://www.odtululeraktifegitim.com/ankara-dershane-fiyatlari/

Bir öğrenciye ders çalışma alışkanlığı kazandırmak zor bir durumdur. Öğrenciye sınav alışkanlığına alıştırmak, bu süreç için beden ve zihin olarak onu sınava hazır hale gelmesini sağlamak zordur. Ankara’daki en iyi dershaneler sıralaması konusunda bir liste yapılsa listenin en başında yer olarak olan Odtülüler dershanesi öğrencilerin sınav kaygılarını azaltıp stresleriyle baş etmede üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Bu zorlukları kolay bir şekilde atlatabilmek için dershanemiz bünyesindeki öğrencilere uygun çeşitli programlar hazılanmakta ve rehberlik servisi sunulmaktadır. Öğrenci çalışma programları sayesinde çalışma temposunu hiç düşürmeden hedefine ulaşmaktadır. Rehberlik servisiyle düzenli görüşmeler sağlanarak sınav stresi ve kaygısı en aza indirilir. Sınava hazırlık süreci oldukça kısa bir süredir. Uzun bile olsa yaşanan yoğun stres, kaygı ve konu yetiştirme telaşı zamanın nasıl geçtiğini anlayamayız. Fakat sınavlardan aldığımız puanlar bizim geleceğimize yön vermektedir.

            Sınavlar bu kadar önemli olunca da yaşanan kaygı ve stres düzeyi artmaktadır. Öğrenci sürece kendini alıştırmadan sınav zamanı gelip çatıyor. Odtülüler dershanesi öğrencilerini kısa sürede bu sürece adapte etmektedir. Öğrencilerin eksiklerine göre düzenlenen yaz kamplarıyla çocuklar eksiklerini tamamlamakta ve herkes tatildeyken onlar sınav sürecine adapte olmaya başlıyorlar bile. Eksikler gideriliyor ve öğretmenler eşliğinde yapılan test çözümleriyle öğrenciler sınav psikolojisine kendilerini hazırlıyorlar. Yaz kamplarında işlenen konular okulda da işlendikçe konular iyice pekişiyor. Böylece hem okul puanları hem sınav puanları yüksek noktalara çıkıyor. Kurum olarak çeşitli öğrenme yöntemleri, hızlı okuma teknikleri, bilgileri kalıcı olarak kaydetme yolları ve test çözme yöntemleri gibi öğrencinin sınavının en rahat şekilde geçmesi için birçok yöntem denenir. Kurum olarak amacımız öğrencilerimize en iyi eğitimi vermek ve onların mutluluklarını paylaşmaktır.

Bir önceki yazımız olan YKS YAZ KAMPLARI başlıklı makalemizde yks yaz kampı ve yks yaz kampları hakkında bilgiler verilmektedir.