arda ders new

ETİMESGUTTAKİ DERSHANELER

Ankara ülkemizin başkenti olmakla birlikte gelişmiş ve eğitim potansiyeli yüksek bir şehridir. Şehrimizde eğitim kalitesi yüksek olan 4 devlet üniversitesi ve bir çok da özel üniversite bulunmaktadır. Bunların yanında oldukça kapsamlı KPSS, YGS, LYS, YDS vb. merkezi sınavlar için eğitim veren özel  eğitim kurumları bulunmaktadır. Diğer konularda olduğu gibi eğitim konusunda da ilimiz bir çok olanağa sahiptir. Etimesgut ilçemizin de Ankara gibi eğitim konusunda zengin bir içeriği vardır. Etimesguttaki dershaneler de bu içerikte önemli yer kaplar.

DERSHANELERİN EĞİTİM KALİTESİ

Yıllardan beri ülkemizde eğitim sisteminin tutarsızlığı ve yetersizliği tartışma konusu olmuştur. Günümüzde öğrencilerin eğitim kalitesi yüksek okullarda eğitim alabilmek için belli başlı sınavları başarılı bir şekilde geçmeleri gerekiyor. Ancak bu sınav sistemi ve tartışmalara konu olan eğitim sisteminin birbiriyle tutarsız olması eğitim verilen okulların yanında buna destek olacak başka bir kuruma ihtiyaç duyulmaktadır.

İlçede Türkiye’nin önde gelen bir çok eğitim kuruluşunun şubeleri bulunmaktadır.  Etimesguttaki dershaneler kaliteli eğitiminden ödün vermeden her eğitim döneminde başarılı kadrolarıyla hizmet vermektedirler. Bunların yanında kurumlar kaliteli eğitim politikasına kaliteli yayın politikasını da eklemişlerdir.

DERSHANELERİN EĞİTİMCİ KADROSU

Etimesgut şehir merkezine uzak mesafede yer alır burada yaklaşık 23 büyük dershanenin şubesi bulunmaktadır. İlçenin merkeze uzak olması dershanelerde verilen eğitimin ve eğitimcinin kalitesini etkilememektedir. Eğitimin ve eğitimcinin verimli olması için eğitimi veren kişinin de başarılı ve bilgili olması gerekmektedir. Etimesguttaki dershaneler eğitimci kadrosu konusunda zengin bir yapıya sahiptir. Özverili çalışan ekipleriyle merkezi sınavlarla ilgili sizlere ihtiyacınız olan her konuda yardımcı olan kurumlar sınav sürecinde en büyük yardımcınız olacaktır.

DERSHANE FİYATLARI

Bizler bir çok harcamamızı maddi gücümüz elverdiği sürece yapabiliriz. Temel ihtiyaçlarımızı karşıladıktan sonra ancak diğer ihtiyaçlarımız için harcama yapabiliriz.

Ülkemiz de her birey önemli bir yere sahiptir ancak eğitimli bireylerin geleceğimiz için daha önemli yeri vardır. Her çocuk güzel bir eğitim alma hakkına sahiptir. Yazık ki ülkemizdeki okullarda verilen eğitim ile merkezi sınav siteminde yapılan sınavlarda istenilen eğitim düzeyi farklı olduğu için. Çocuklarımız bu açığı kapatmak için desteğe ihtiyaç duymaktadır. Bu destek dershanelerden gelmektedir ve çocuklarımızın başarısında önemli bir yere sahiptir. Bu kurumlar içinde belli bir ekonomik güç gerekir. Ne yazık ki Bazı aileler çocuklarını kaliteli eğitim alabilmesi için kolaylıkla dershane eğitimini almasını sağlayabilirken bazı aileler için bu durum güçleşmektedir. Eğer incelerseniz Etimesguttaki dershaneler bu konuda size uygun fırsatlar sunabilecek sizi çok zorlamayacak dershanelerdir.