Kızılay & Eryaman
Şube

Eryaman Dershane

Eryaman Dershane

Eryaman Ankara’nın Etimesgut ilçesine bağlı en büyük mahallelerinden biridir. Kızılay Eryaman arası 27 kilometredir. Yaklaşık 30 dakika kadar sürmektedir. Bu süre trafiğin yoğunluğuna göre bir saati bulmaktadır. Öğrenciler günde ortalama 2- 3 saatini yolda trafikte geçirmemek adına Eryaman’da bir dershane tercih etmektedir. Eryaman için kıyasla Kızılay dershanelerin merkezidir. Ancak aradaki kilometre farkı sebebiyle öğrenciler vakit kaybetmemek için artık bulundukları semtlerde dershaneler tercih etmektedir. Eryaman Dershane’de Etimesgut ilçesi Eryaman mahallesinde yer almaktadır. Eryaman Dershane haricindeKızılay merkezde de şubemiz bulunmaktadır. Ancak yoğun ilgi sebebiyle Eryaman da da şube açtık. Ankara genelindeki büyük ilçelere yayılmayı şubelerimizi artırmayı düşünüyoruz. Öğrenci memnuniyeti büyümemizi ve gelişmemizi sağlamaktadır.

Eryaman Dershane Alanında Çok Popüler

Eryaman Dershane olarak bizim büyüyüp gelişmemizin en önemli sebebi sahip olduğumuz öğrencilerimizdir. Bizi tercih eden bini aşkın öğrenci kitlemiz vardır. Kızılay merkezdeki şubemize giden öğrencilerimizin isteği üzerine Eryaman da şube açma gereği duyduk. Eryaman, Ankara’nın geçmişten bügüne hızla büyüyen ve gelişen bir ilçesidir. Eryaman a yapılan metroyla birlikte ilçe çok fazla insan akınına uğramıştır. Eryaman Dershane, yeni yapılan konutlar, alışveriş merkezleri merkeze ulaşım kolaylığı ve gelişmeye devam eden yüzüyle pek çok kişi tarafından tercih edilmiştir. Ankara’nın beşinci büyük ilçesi olan Eryaman da birçok öğrenci vardır. Bu öğrenciler için merkezdeki köklü dershaneler Eryaman da şube açmışlardır. Bu dershanelerden biri de bizim dershanemizdir.

Eryaman Dershane ve Koçluk

Eryaman Dershane iyi eğitim vererek güzel ahlaklı, başarılı, düşünceli, iyi öğrenciler yetiştirmek amacındayız. Birçok köklü kurumla karşılaştırıldığında aradaki farkımız butik dershane anlayışına sahip olmamızdır. Markalaşmış, ismi duyulmuş pek çok dershanenin hemen hemen Eryaman gibi birçok ilçede şubesi vardır. Merkezdeki eğitimin iyi olması, marka isimleri sebebiyle çok kalabalık dershanelerdir. Eryaman da dershanelerin en büyük dezavantajı sahip oldukları çok sayıdaki öğrencilerinin hepsinin verilen eğitimden memnun olamamalarıdır. Kalabalık dershanelerde bütün öğrencilere ulaşmak oldukça zordur. Kalabalık olması sebebiyle idari, sosyal, ders, kaynak anlamında pek çok sorun yaşanabilir. Bizim kurumumuzun avantajı ise butik dershane olmamız sebebiyle sınıflardaki öğrenci mevcudu 12’nin üstüne çıkarılmamaya çalışılmaktadır. Eryaman Dershane olarak daha az sayıda ve seçilmiş öğrenci profiline  iyi bir eğitim vermeye çalışıyoruz.

Mutlaka Okumalısınız  Bütçenize Uygun Odtülüler Dershanesi Ücretleri

Eryamandaki Dershaneler

Öğrencilerin eğitim hayatlarına başarılı bir şekilde devam etmeleri için var olan dershaneler, birkaç yıl önce yürürlüğe giren bir yönetmelik ile kapatılmış ve dershane kurumlarının özel eğitim kursu şeklinde değiştirilmesi veya eğitim sürecine özel okul olarak devam etmesi kararı alınmıştı. MEB yönetmeliğinin uygulamaya koyduğu bu karar sonrası dershaneler birer birer kapatılıp, uygun görülen branşlarda eğitimlerine devam etme kararı aldılar. Eryaman Dershane olarak uygun gördüğümüz eğitimi kurs adı altında toplayarak, öğrencilerin kariyerlerini şekillendirecek sınavlara başarılı olabilecekleri şekilde hazırlanmalarını sağlıyor ve onlara tam destek veriyoruz. Modül modül ayrılmış olan eğitim düzenlerimiz sayesinde, öğrenciler hem okuldan bir tık önde olarak eğitim görüyorlar, hem de sınavlara daha rahat bir şekilde hazırlanıyorlar.

Eryaman Dershane Yaz Kampı

Eryaman dershane olarak yaz dönemlerinde verdiğimiz yaz kampı uygulamamız sayesinde, öğrenciler kafaları rahat bir şekilde sınavlara hazırlanıyorlar ve bitirdikleri konuların rahatlığıyla kendilerini rakiplerinden bir tık önde görme şansına sahip oluyorlar. Eryaman dershane kapsamında verdiğimiz yaz kampı eğitimlerimizde üniversite sınavının TYT kısmı tamamlanıyor ve öğrenciler daha rahat bir kafayla TYT yi tekrar ederken AYT ye rahat bir şekilde hazırlanma fırsatı buluyorlar.

Eryaman Üniversite Hazırlık

Yürürlüğe giren yönetmelik sonucu, Eryaman dershane adı altından çıkarılıp, Odtülüler Anadolu Lisesi ve Kursu adı altında toplanan kurumumuz, üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere kurs eğitimi vermekle birlikte, lise eğitimi de vermektedir. Diğer liselerden farklı olarak geliştirilen özel kurslar, isteyen öğrencilere birebir dersler, soru çözüm günleri ve hafta sonu deneme sınavları ile öğrencilerin başarı şansını yüzde 90 oranla arttırıyoruz. Öğrencilerin anlamadıkları bir yer kalmasını engellemek amacıyla hızlı ve örgün bir şekilde çalışan kurumumuz, öğrencilerini başarıya götürüyor.

Mutlaka Okumalısınız  Milli İzleme Sınavı, Ankara

Eryaman dershane olarak yüzde 95 üniversite sınavı başarısına sahip olmuş olan kurumumuz, öğrencilerinin ulaşmak istedikleri hedeflere kolayca ulaşmasını ve başarılı olmasını sağlamaktadır. Düzenli deneme çözmek, tüm konuları kavradıktan sonra üzerine bol soru çözmek öğrencilerin başarılı olmasına tam destek verecek durumlardır. Ve kurumumuz ders saatleri dışında buna katılmak istemeyen öğrencilerin de sınava en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamak amacıyla, ders saatleri arasına da soru çözüm saatleri ve deneme sınavları koyarak, her öğrencinin sınavlara girip soru çözmesini sağlamaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Ankara Dershane Önerisi başlıklı makalemizde ankara dershane önerisi ve dershane önerisi ankara hakkında bilgiler verilmektedir.