Eryaman Dershane

Eryaman Dershane

Eryaman Ankara’nın Etimesgut ilçesine bağlı en büyük mahallelerinden biridir. Kızılay Eryaman arası 27 kilometredir. Yaklaşık 30 dakika kadar sürmektedir. Bu süre trafiğin yoğunluğuna göre bir saati bulmaktadır. Öğrenciler günde ortalama 2- 3 saatini yolda trafikte geçirmemek adına Eryaman’da bir dershane tercih etmektedir. Kızılay dershanelerin merkezidir. Ancak aradaki kilometre farkı sebebiyle öğrenciler vakit kaybetmemek için artık bulundukları semtlerde dershaneler tercih etmektedir. Eryaman Dershane’de Etimesgut ilçesi Eryaman mahallesinde yer almaktadır. Eryaman Dershane haricindeKızılay merkezde de şubemiz bulunmaktadır. Ancak yoğun ilgi sebebiyle Eryaman’da da şube açtık. Ankara genelindeki büyük ilçelere yayılmayı şubelerimizi artırmayı düşünüyoruz. Öğrenci memnuniyeti büyümemizi ve gelişmemizi sağlamaktadır.

Eryaman Dershane Alanında Çok Popüler

Eryaman Dershane olarak bizim büyüyüp gelişmemizin en önemli sebebi sahip olduğumuz öğrencilerimizdir. Bizi tercih eden bini aşkın öğrenci kitlemiz vardır. Kızılay merkezdeki şubemize giden öğrencilerimizin isteği üzerine Eryaman’da şube açma gereği duyduk. Etimesgut, Ankara’nın geçmişten bügüne hızla büyüyen ve gelişen bir ilçesidir. Etimesgut’a yapılan metroyla birlikte ilçe çok fazla insan akınına uğramıştır. Eryaman Dershane, yeni yapılan konutlar, alışveriş merkezleri merkeze ulaşım kolaylığı ve gelişmeye devam eden yüzüyle pek çok kişi tarafından tercih edilmiştir. Ankara’nın beşinci büyük ilçesi olan Etimesgut’ta birçok öğrenci vardır. Bu öğrenciler için merkezdeki köklü dershaneler Eryaman’da şube açmışlardır. Bu dershanelerden biri de bizim dershanemizdir.

Eryaman Dershane ve Koçluk

Eryaman Dershane iyi eğitim vererek güzel ahlaklı, başarılı, düşünceli, iyi öğrenciler yetiştirmek amacındayız. Birçok köklü kurumla karşılaştırıldığında aradaki farkımız butik dershane anlayışına sahip olmamızdır. Markalaşmış, ismi duyulmuş pek çok dershanenin hemen hemen birçok ilçede şubesi vardır. Merkezdeki eğitimin iyi olması, marka isimleri sebebiyle çok kalabalık dershanelerdir. Dershanelerin en büyük dezavantajı sahip oldukları çok sayıdaki öğrencilerinin hepsinin verilen eğitimden memnun olamamalarıdır. Kalabalık dershanelerde bütün öğrencilere ulaşmak oldukça zordur. Kalabalık olması sebebiyle idari, sosyal, ders, kaynak anlamında pek çok sorun yaşanabilir. bizim kurumumuzun avantajı ise butik dershane olmamız sebebiyle sınıflardaki öğrenci mevcudu 12’nin üstüne çıkarılmamaya çalışılmaktadır. Eryaman Dershane olarak daha az sayıda ve seçilmiş öğrenci profiline  iyi bir eğitim vermeye çalışıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Ankara Dershane Önerisi başlıklı makalemizde ankara dershane önerisi ve dershane önerisi ankara hakkında bilgiler verilmektedir.