Eryaman Özel Anadolu Liseleri

2007 yılından beri Ankara’da eğitim veren Odtülüler Dershanesi, Kızılay’da temelini attığı kaliteli eğitim anlayışına Eryaman’da açtığı yeni şubesiyle devam ediyor. Kurulduğu ilk günden bu yana kaliteli hizmet ve uzman eğitimci kadrosu ile ödüllü butik dershane, öğrencilerinin geleceklerini en iyi şekilde şekillendiriyor. Koçluk Eğitim konsepti Odtülüler Dershanesi’nin ön plana çıkma nedenlerinden biridir. Öğrenciyle birebir ilgilenen uzmanlarımız sayesinde gelişen öğrenciler, öğrencilerinin gelişimini yakından takip eden ve başarılarına tanık olan velilerimiz ile bizler de her geçen gün daha çok gelişiyoruz.

Aradığınız Eğitim Desteği İçin Bizi Arayın

Eryaman Özel Anadolu Liseleri Odtülüler Eğitim Kurumu; 9.sınıf ve 12. Sınıflarda okuyan öğrenciler için ara sınıf programı, TEOG programı, mezun programı ve daha pek çok seviyeye uygun eğitim sağlamaktadır. Ankara Odtülüler Eryaman şubesinde hafta içi ve hafta sonu seçenekleri ile öğrencilerimize destek sağlıyoruz.

Eryaman Özel Anadolu Liseleri Odtülüler Dershanesi Eryaman şubemizin öğrencilere sunduğu diğer kurumlardan ayıran en büyük fark koçluk eğitimidir. Öğrencilerimiz koçluk eğitimi sayesinde meslek seçiminden tutun, zaman yönetimi, planlama, öğrenme şifreleri konularında ayrıcalıklı bilgiler öğrenirler. Öğrencilerimiz etüt sınıflarımız ile dersleri pekiştirir, bilmedikleri konuları öğrenme ve soru çözme yeteneklerini geliştirirler.

Yardımcı Kitaplar ve Yaprak Testler ile Öğrencilerimizi Destekliyoruz

Odtülüler Dershanesi olarak sadece öğrencilerimize eğitim vermiyoruz. Yardımcı ders kitapları üreterek, öğrencilerimizin yeni sınav müfredatlarına uygun yardımcı ders kitaplarıyla da buluşturuyoruz. Dersler sırasında ve ev ödevi olarak verilen yarak testlerimiz de uzman eğitimcilerimiz tarafından hazırlanarak öğrencilerimize verilmektedir. Bu anlamda üreten ve geliştiren bir kurum olarak eğitim sektöründe yer alıyoruz.

Mutlaka Okumalısınız  Eryaman Odtülüler Dershanesi Yorumları

Eryaman Özel Anadolu Liseleri Odtülüler Dershanesi, bizden eğitim alan öğrencilerimizin durumları hakkında velilerimize bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmaktadır. Eğitim koçlarımız her biri uzmanlaşmış eğitimcilerden oluşur. Eğitim koçlarımız, stres yönetiminden tutun, zaman yönetimine kurslarımızda öğrencilerin durumları hakkında velilere bilgilendirme yapmaktadır. Velilerin de bu önemli zaman diliminde öğrencilerin sınav streslerini en aza indirebilme yollarını uzman eğitim koçlarımız ile birlikte sağlarlar. Ailelerle ortak çalışma öğrencilerimizi başarıya götüren yoldur ve bizim için çok önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Eryaman Özel Lise Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.