Eryaman Odtülüler Dershanesi Yorumları

Eryaman Odtülüler Dershanesi Nerede?

Eryaman Odtülüler Dershanesi bu sene de kapılarını Ankara’nın en başarılı öğrencileri için açıyor. Sadece Ankara’nın en elit, en zeki öğrencilerinin girme şansını yakaladığı Eryaman Odtülüler Dershanesi önümüzdeki eğitim ve öğretim döneminde de geleneklerinden vazgeçmiyor. Eryaman’ın hatta Ankara’nın en iyi dershanesi olmak için her sene kendini güncelleyip, geliştiren öğretim kurumumuz bu sene de dahi öğrencileriyle sadece en iyi olmayı hedefliyor.

Eryaman Odtülüler Dershanesi

Eryaman Odtülüler Dershanesi olarak eğitim kadromuz konusunda ki düşüncemiz şu yönde: En zeki ve en başarılı öğrenciler için sadece ve sadece en kaliteli öğretmenler. Bu sebeple dershanemizin Eryaman dahil bütün şubelerinde Ankara’nın ve hatta bütün Türkiye’nin en başarılı, alanlarının en iyileri olan hocalarımız görev almaktadır. Hocalarımızın alanlarında en iyileri olmaları dışında hepsinin de öğrenci psikolojisi konusunda en modern eğitimleri aldıklarından da emin oluyoruz. Bu sayede öğrencilerimize hak ettikleri aydın, doğrucu, Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına uygun eğitimlerini verebiliyoruz. Odtülüler Dershanesi eğitimi alan öğrencilerin ismimize yaraşır bir şekilde sadece akademik başarı yakalamalarını sağlamak ile kalmıyor, akademik başarılarının üstüne toplum içerisinde kendilerini en iyi şekilde temsil edecekleri bireyler yaratıyoruz. Kısacası bizlere emanet ettiğiniz öğrencilerimizi hayatın her alanında en kaliteli şekilde eğitmeye kendimizi adamış bulunmaktayız.

Mutlaka Okumalısınız  LYS Yaz Kampı

Eryaman Odtülüler Dershanesi

Eryaman Odtülüler Dershanesi Şikayet Talep Öneri Tavsiyelere Önem Veriyor

Eryaman ilçesindeki en başarılı dershane unvanını elinde bulundurmak tabi ki de basit bir başarı değil. Eryaman Odtülüler Dershanesi olarak omuzlarımıza yüklenen bu ağır sorumluluğun farkındayız ve bu ağır sorumluluğu kaldırmak için her sene eğitim sistemimizi gözden geçirerek güncelliyoruz. Ders konularının, sınav sorularının kısacası eğitim sisteminin her sene değişip güncellendiği ülkemizde bizlerde asla bir önceki senenin eski, geride kalmış eğitim sistemini tekrardan kullanmıyoruz. Öğrencilerimizin her sene olduğu gibi bir sonraki sene de Türkiye dereceleri yapmaları için en güncel ders programlarına sahip olmaları gerektiğini biliyoruz. Eğer sizler de evladınızın mükemmel eğitim koşullarında ders alıp gelişmesini istiyorsanız sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. En yakın zamanda şubemize bir çay içmek için sizleri bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan LYS Yaz Kampı başlıklı makalemizde yks yaz kampı ve yks yaz kampları hakkında bilgiler verilmektedir.