Eryaman Özel Lise Fiyatları

Sınav sisteminin sürekli değişmesi ve aynı zamanda dershanelerinde kapatılması herkes için büyük bir boşluk oluşturdu. Öğrenciler için kendilerini eksik hissetme ve yetersizlik, veliler içinse çocuklarına gereken desteği verememek gibi bir duygu boşluğu yarattı. 2007 yılından beri süregelen tecrübemizi Odtülüler Dershanesi ile öğrencilerimize aktarıyoruz. Ankara’da Kızılay’dan sonra Eryaman şubesi ile eğitim hayatımıza devam ediyor ve çok uygun dershane fiyatları ile Eryaman’lı öğrenci ve velilerine eğitim hizmetimizi ulaştırmayı hedefliyoruz.

Eryaman da Eğitim ve Özel Lise Fiyatları

Öğretmenlerin atanamaması işsiz öğretmenlerin yeni iş kapısı dershanelere yönlenmesine neden olurken, eskiden parmakla sayılan dershanelerin özelleşmesi de dershane sektöründe fiyatları artmasına neden oldu. Önceleri bir yıllık eğitim dönemi için 2.000 – 3.000 TL olan fiyatlar özelleştikten sonra ikiye hatta üçe katladı Eryaman özel lise fiyatları da oldukça yüksek olması ailelerin bir de dershane yükü ile baş edemeyeceği gerçeğini ortaya çıkardı.

Eryaman Özel Lise Fiyatları araştırıldığında ortaya çıkan bir öğrencinin yıllık okul maliyeti neredeyse 30-40 bin lirayı bulmakta. Dershane maliyetleri de bu maliyet listesinin içinde yer almıyor. Ancak Odtülüler Dershanesi olarak uygun ve ödeme koşulları iyileştirilen bir eğitim desteği için bizleri arayabilirsiniz.

Odtülüler Dershanesi Kızılay’dan sonra Eryaman’da Bir Lise

2018 yılında değişikliği gerçekleştirilen yeni sınav sistemi YKS’de  eski sınava göre hazırlanan öğrenciler oldukça zorlandılar. Çünkü sınav oldukça zor ve dershane desteği alsalar da öğrencilerin zaman yönetimi sınavla başa çıkmalarına yetmedi.  İşte bu zorlukları gözlemleyen biz Odtülüler Dershanesi olarak yeni değişen sınav sistemine özel olarak öğrencilerimizi daha iyi yetiştirmek adına programlar geliştirdik. Odtülüler Dershanesi; Kızılay ve Eryaman başta olmak üzere tüm şubelerinde koçluk eğitimli YKS hazırlık programı başlattı. Bu program öğrencilerin, sınavlarda soru çözme zaman yönetimi, hızlı okuma ve hafıza eğitimi, tarih-coğrafya şifreleri gibi özel eğitimleri de kapsayarak sınava hazırlıyor. Sınavları doğru analiz etmek ve hazırlanma sürecini programlamak bizim işimiz. Gerisi öğrencilerimizin kapasite ve kabiliyetlerini geliştirmesiyle bütünlük oluşturuyor. Eksik konularda destek olduğumuz etüd çalışmalarımız da öğrencilerimizi tam ve eksiksiz olmasını sağlıyoruz

Mutlaka Okumalısınız  Eryaman Özel Liseliler

Eryaman Özel Lise Fiyatları yüksek olsa da öğrencilerimizin dershanemizin uygun fiyat politikası sayesinde 10-14 kişilik sınıflarda zorlu maraton olan sınavları kolaylıkla atlatmasına yardımcı oluyoruz. Kaliteli eğitim için tecrübe ve uzman eğitmenler şarttır. Odtülüler Dershanesi Eryaman şubesi ile hem ekonomik hem kaliteli eğitim anlayışımız ve şube sayımız artarak daha çok öğrenciye ulaşmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Eryaman Özel Liseliler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.