Eryaman Özel Liseler

Ankara Odtülüler Dershanesi, müfredata uygun ve yeni sınav sistemine entegre edilmiş eğitim sistemimiz ile öğrencilerimizi YKS sınavlarına, velilerinin gözü arkada kalmadan hazırlıyor. Ankara’da Eryaman şubemizle eğitim kurumumuzu genişletmeye devam ediyoruz. 2007 yılından beri çıktığımız bu yolda son halkamız Eryaman şubemiz ile siz öğrencilerimize ve velilerimize hizmet vermekten gurur duyar.

Eryaman Özel Liseliler dershanelerin kurulma amacı, öğrencilerinin mutlak başarısıdır. Sınav ya da okul performanslarını en üst seviyeye çıkarmak için dershanelerimiz 10-14 kişilik seviye sınıflarına ayrılmıştır. Seviye sınıflarımızdaki 10-14 kişilik öğrencilerimizi belirlemek üzere seviye tespit sınavları uygularız. Seviye tespit sınavlarımızdaki başarı puanları sayesinde sınıflara yerleştirilen öğrencilerimiz, aynı seviyedeki diğer öğrencilerle birlikte çalışarak seviyelerini yükseltirler.  Bu verimli bir çalışma stratejisidir. Branşlarında uzman, deneyimli eğitimci kadrosuyla tüm dersler yürütülür. 10-14 kişilik sınıflar uzman eğitimcilerimizin öğrencileriyle daha yakından ilgilenmesine ve daha yüksek verim almasına neden olmaktadır.

Koçluk Sistemi, Eryaman Özel Liselerinde

Ankara Dershane kurumları öğrencilerin geleceklerine yön vermek için profesyonel bakış açısıyla eğitim programlarını hazırlamayı ve bu yolda son ana kadar rehberlik etmeyi hedeflemiştir. Bu nedenle başlatılan Odtülüler Koçluk sistemi ile öğrencilerin derslerine konsantrasyonunu arttırmak, sınav yolunda nasıl bir bakış açısı kazanması gerektiğini görmesini sağlamak, motivasyonunun yüksekliğinin neler kazandıracağını göstermek bizim işimizdir. Ders çalışma stili ve ders çalışma alışkanlıklarını pekiştirme konularında yardımcı olan koçluk sistemi öğrencilerimizin kendine güvenini en yüksek seviyeye çıkartır. Uzman eğitim koçlarımız öğrenciye özel hazırladığı çalışma programı ile hem öğrencinin hem de hem velisinin memnuniyetini arttırmaktadır.  .

Mutlaka Okumalısınız  Eryaman Özel Lise Fiyatları

Eryaman Özel Liseler, Etüd Eğitimi ile Desteklenir

Eryaman Özel Liseliler dershane kurumlarımızda öğrencilerin eksiksiz takviye programları olan etüdler düzenlenmektedir. Öğrenciler 10-14 kişilik sınıflarda ders görseler de bazen ilgi dağılması ya da konuyu anlayamaması yüzünden eksik kalabiliyor. Bu da öğrencilerimizin kendilerini kötü hissetmelerine veya sınav stresini arttırmasına bir de “dershanede de konuyu anlamadım” diye düşünmesine neden olabilir. İşte bu anlamda biz de etütler düzenliyor ve öğrencilerimizin eksik kaldığı yerleri tamamlamasını sağlıyoruz. Etütlerde öğrencinin istekleri ile yönlenen uzman eğitimcilerimiz konu tekrarından soru çözümlerine kadar her konuda destek olmaya devam ediyorlar.

Eryaman Özel Liseliler dershanelerimizde öğrencilerimize yeni sınav sistemine uygun hazırlanmış  yardımcı kitaplarımız ile de destekliyoruz. Doğru anlatımlı takviye bilgiler ile doğru soru tipleri birleştiğinde eğitim alan tüm öğrencilerin motivasyonu ve özgüveni artıyor. Dershanelerimizde önceliğimiz öğrencilerimizin başarısı, velilerimizin de emanet ettiği çocuklarının iyi eğitim almış olduğundan emin olmasını sağlamak amacıyla hizmet vermektir.

Bir önceki yazımız olan Eryaman Odtülüler Dershanesi Yorumları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.