Odtülüler Derhanesi

Odtülüler Dershanesi olarak biz öğrencilerimize bire bir, koçluk destekli ve başarı odaklı bir program sunuyoruz. Öğrencilerimize evdeki ders çalışma odasında, nasıl ders çalışması gerektiğini öğreterek, öğrencinin yıl boyunca maksimum verimle ders çalışmasını sağlıyoruz.

Değişen ve gelişen teknoloji çağında, gözlemlerimize ve tecrübelerimize dayanarak ve siz değerli velilerimizle de yaptığımız görüşmeler sonucunda öğrencilerin verimli ders çalışmamaları ve ders çalışma alışkanlıklarının olmaması gibi sorunlar yaşadığını gördük. Bizler kurum olarak, bu sorunların giderilmesindeki çözüm ortağıyız.

Öğrencilerimizin düzenli ders çalışma alışkanlığı yok veya ders çalışıyor ama bir türlü istediği seviyeye ulaşamıyor ise yaz kampında 3-5 kişilik seviye grubu oluşturuyoruz. Bu seviye grubunda Döngülü şekilde konu anlatımı yaparak anlamayı kuvvetlendirip öğrencinin evde yapması gereken çalışmaları yanımızda yaptırarak eve, çalışma bırakmıyoruz.

 Peki öğrencinin evde yapacağı çalışmaları yanımızda yaptırmış olmamız öğrenciye neler kazandırır ?

  • Öğrenci Evde yapamadığı, takıldığı soruda teknik destek alamazsa o gün o soru öğrenciye iş yaptırmayabilir. Biz bu sorunu, öğrenciye konu anlatımı yaptıktan sonra öğrenciyi eve yollamadan evde yapacağı çalışmaları (testleri ödevleri) yanımızda yaptırarak ilerlemesinde kesintisizlik oluşturuyoruz.
  • Eğitim süresi boyunca öğrenmeyi ve çalışmayı yani verimli ders çalışma alışkanlığını oluşturuyoruz.
  • Öğrenci 7.sınıftan 8.sınıfa gecen bir öğrenci ise 7.sınıf eksik noktalarını tespit ederek teker teker konuları tamamlıyoruz. Ve 8. Sınıftaki 1. Teog konularının matematik fen ve İngilizce 3 ana ders programını tamamlayıp yıl içerisinde okulda veya dershanede aldığı tüm konular kendisine tekrar etmiş oluyor.
  • Öğrenci 10.sınıftan 11.sınıfa gecen veya 11.sınıftan 12.sınıfa geçen bir öğrenci ise 9. Ve 10.sınıftaki (yani ösym sisteminin ygs kısmını ) 3 ana derste eksik noktalarını tespit ederek teker teker konuları tamamlıyoruz. Yıl içerisinde okulda veya dershanede aldığı tüm konular kendisine tekrar etmiş oluyor.

Çocuklarınız evde sizin, kurumumuzda bizim çocuklarımızdır. Bu güvenle yola devam etmemizi temenni ederiz. Sayın velilerimize saygılarımızı sunar. Sevgili öğrencilerimize başarılarının devamını dileriz.