Ankara Etüt Merkezi

Ankara Etüt Merkezleri

Ankara etüt merkezleri eğitim hizmetleri altında en çok tercih edilen Odtülüler dershanesi, bundan 9 sene önce kurulmuş olup tek amacı kaliteli öğrenciler yetiştirmektir. Bu yolda diğer eğitim kurumlarını sollayan bu dershane kendini geliştirmek için dershaneye özgü öğrenci koçluğu, veli bilgilendirme sistemi, öğrenci takip sistemi gibi önemli uygulamalara imza atmış ve piyasada farkını ortaya koymuştur. Bu sebepten dolayı 2017 yılında Ankara’daki en iyi butik dershane ve temel lisesi olma ödülünü almıştır. Bu yüzden Ankara’da en çok tercih edilen kaliteli eğitim kurumu seçilmiştir. Bu eğitim kurumunda neredeyse her hafta deneme sınavları yapılmakta ve öğrencilerin eksik olduğu konular tespit edilmektedir.

Başarılı Eğitimciler ile Oluşturulan Seçkin Ekipman

Ankara etüt merkezleri denilince hemen akla gelen odtülüler dershanesi, yurt dışında eğitim alan uzman eğitimcileri ile eksiksiz ve profesyonel bir şekilde eğitim hizmeti vermektedir. Bire bir etüt eğitimi ile öğrencinin aklındaki soruları gidermeyi amaçlayan eğitim kurumu sıkça etüt yapmaktadır. Üstelik öğrenciler dersleri olmadığı zamanda misafir olarak diğer derslere gidebilmektedir.

Etüt Merkezlerinde Kaliteli Eğitim ve Uygun Taksitler

Her kesimden özellikle de orta kesimden ailelere hitap eden bu eğitim kurumu uygun taksit çeşitlilikleri ile ailelere fazla yük olmamaktadır. Fiyat bilgisi almak için odtülüler dershanesinin resmi web sitesinden mail yazabilir ve merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilir ya da Odtülüler dershanesini ziyaret edebilir, görevli kişilerden istediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Kayıt işlemlerini de eğitim kurumuna giderek yüz yüze bir şekilde kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Mutlaka Okumalısınız  Mezunlar İçin Dershane

Etüt Merkezimizde Öğrenci Takip Sistemi ile Velilerin İçi Rahat

Öğrencilerin ders çalışma biçimi, dershane deneme sınavı sonuçları, ödev izlemeleri ve konu analizleri veliler ile paylaşılmaktadır. Bu sayede öğrencinin eksiklikleri önceden bulunarak zaman kaybı edilmemiş olur. Öğrencilerin devamsızlık günleri ve kaydettiği kademeler, gerekli bilgiler eşliğinde velilere iletilmektedir. Böylece hem veliler çocuklarının durumlarını yakından gözlemleyebilir, hem de çocuğuna uygun bir ders programı oluşturabilir. Her Ankara etüt merkezleri bünyesinde bu uygulamaları bulundurmamaktadır. Dilerseniz de çocuğunuzu yaz kamplarına gönderebilir yaz tatilini de ders çalışarak, tekrar yaparak geçirmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Üniversite Hazırlık Kursları Ankara başlıklı makalemizde üniversite hazırlık hakkında bilgiler verilmektedir.