Eskişehir Dershane

ESKİŞEHİR DERSHANE

Eskişehir eğitim kurumları bakımdan oldukça fazla sayıda seçeneğin bulunduğu bir şehirdir. Eğitim kurumları içerisinde dershaneler, sayısı ve çeşitliliği ile öne çıkmaktadır. Dershane eğitimi, okula takviye veya sınavlara hazırlanmak için sıklıkla tercih edilmektedir. Okullarda kalabalık sınıflarda alınan eğitim öğrencinin birçok açıdan kendini ifade etmede zorluk yaşamasına, işlenen konuların iyice anlaşılmadan geçilmesine sebep olabilmektedir. Bununla birlikte sınavlara hazırlanmak özel yöntemler gerektirdiğinden birebir çalışmalar gerçekleştirmek adına dershanelerden destek alınmaktadır. İster özel ister devlet okulunda öğrenim görsün öğrencinin nasıl ders çalışması gerektiği, zamanı nasıl daha iyi yönetebileceği gibi konularda doğru şekilde yönlendirilebilmesi için kılavuzluk yapacak eğitmenlere ihtiyacı olmaktadır.

Doğru çalışma disiplinini geliştiren öğrenci katıldığı tüm sınavlarda başarı oranını giderek artırmaktadır. Odtülüler Dershanesi uzun yılların deneyim ve başarı hikayelerinden güç alarak oluşturduğu nitelikli eğitim ortamında motivasyon, eğitim koçluğu ve disiplin uygulamaları ile öğrencilerinin akademik başarılarını artırmayı hedeflemektedir. Deneme sınav sonuçları yakından takip edilerek etkili bir şekilde analiz ve değerlendirmesi yapılmaktadır. Deneme sınav analizleri neticesinde eksikleri tespit edilen konularda etüt dersleri ile öğrencilerini desteklemektedir. Başarının kurum, öğrenci, öğretmen ve aile ile kolektif iş birliği içerisinde gerçekleştiğinin bilincinde olarak veli bilgilendirme ve öğrenci takip sistemini etkin kullanarak sürekli iletişim halinde çalışmalarını yürütmektedir.

DERSHANE SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKLİ HUSUSLAR NELERDİR?

  • Öğrenciler ve veliler dershane seçimi yaparken öncelikli olarak kurumun tecrübesine ve başarı hikayelerini araştırmalı ve seçimlerini bu doğrultuda yapmaya özen göstermelidir.
  • Eğitim kadrosunun konusunda uzman ve deneyimli olmasına dikkat edilmelidir.
  • Eğitim sürecinin etkili yürütülebilmesi için seçilecek dershanede eğitim koçluğu, motivasyon ve rehberlik uygulamalarının bulunması daha başarılı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.
  • Çeşitli eğitim metotları, etüt çalışmaları, kaynak çeşitliliğinin bulunması öğrencinin eğitiminde eksik nokta kalmadan çalışmalarını yürütmesine olanak sağlamaktadır.
  • Yaz kampı uygulamasının da sağlanması önemli avantaj sağlayarak yaz aylarında öğrencinin veri kaybı yaşamasının önleyerek ihtiyacına göre; donanımlı olarak bir üst sınıfa geçmesini veya sınavlara hazırlanmasını kolaylaştırmaktadır.
  • Veli Bilgilendirme ve Öğrenci Takip sisteminin bulunması her açıdan verilen eğitimin sonuçlarını takip etmek ve desteklemek açısından önemli fayda sağlamaktadır.

Odtülüler Dershanesi 15 yıllık deneyimi ile köklü bir eğitim kurumu olarak öğrencilerinin başarılarını artırmayı ve istedikleri hedefe ulaşmalarını sağlamak için hizmet vermektedir. Bu çerçevede oluşturduğu eğitim ortamında uzman kadrosu, yenilikçi, çeşitli eğitim metotları ve uygulamaları ile başarının üst seviyede gerçekleştirilmesine imkan sağlamaktadır.

EN İYİ ESKİŞEHİR DERSHANE

Dershane araştırmalarında en iyi olarak nitelendirilen dershaneler üzerinde durularak değerlendirme yapılmaktadır. Dershanenin en iyi olabilmesi için kaliteli eğitimin tüm bileşenleriyle eğitim ortamında yer almasına dikkat etmek gereklidir. En iyi dershanelerde öncelik olarak kurumun tecrübesine ve alanında deneyimli eğitimcilerin bulunmasına özen gösterilmelidir. Kurumsal tecrübe ve uzman kadro eşliğinde gerçekleşen eğitimin öğrenci odaklı olması önemlidir. Öğrenciyi merkeze alarak çeşitli eğitim yöntemleri ve zengin kaynak sunan eğitim modelleri başarılı sonuçlar vermektedir.

Mutlaka Okumalısınız  Test Tekniği

Odtülüler Dershanesi eğitim alanındaki uzun yılların getirdiği tecrübeyle nitelikli eğitim ortamında deneyimli öğretmenleri ve uzman kadrosu eşliğinde öğrencisiyle birebir ilgilenerek çalışma planları oluşturmaktadır. Öğrencilerinin çalışmalarını yakından takip ederek geri bildirimler vermekte ve gerekli durumlarda etüt dersleri ile eksiksiz ilerlemeye özen göstermektedir. Eğitim süreci boyunca rehberlik servisi ile çalışmalar yürüterek öğrencilerinin kaygı ve stresten kaynaklanan olumsuzlukları ortadan kaldırmasına yardımcı olmaktadır.

ESKİŞEHİR DERSHANE FİYATLARI

Her dershane belirli kriterleri gözönünde bulundurarak fiyatlarını belirlemektedir. Bu sebeple birbirinden farklı fiyat seçenekleri oluşmaktadır. Veli ve öğrencinin bütçesine uygun dershane seçerken önemli detayları atlamaması gerekir. Doğru eğitime yapılan yatırım öğrencinin geleceğe daha güvenle adım atmasını sağladığı unutulmamalıdır. Fiyattan ziyade verilen eğitimin içeriği ve niteliği baz alınarak yapılan tercihler fark yaratmaktadır. Odtülüler Dershanesi tecrübesiyle her öğrencisinin hedeflerine yönelik gerçekçi çalışma planları oluşturarak adım adım uygulamasını teşvik etmektedir. Sunulan tüm çalışma metotları uzman eğitimciler aracılığıyla eğitim koçluğu çerçevesinde uygulanmaktadır. Öğrencisinin başarısını hedefleyen eğitim modelinde kaliteden taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

ESKİŞEHİR DERSHANE YORUMLARI

Dershane sayısının her geçen gün artması öğrencinin seçim yaparken zorlanmasına neden olmaktadır. Birçok seçenek içerisinden doğru seçim yapabilmek için dershane yorumlarından faydalanılmaktadır. Yorumlar değerlendirilirken her öğrencinin ihtiyacının farklı olduğu ve seçilecek dershanenin öğrenciye özel çalışma planları uyguluyor olmasına dikkat edilmelidir. Odtülüler Dershanesi yılların deneyimi ve birikimi ile odak noktası öğrenci olan ve eğitim yöntemlerini bireysel farklılıklara göre analiz ederek uygulayan bir eğitim anlayışına sahiptir.

Uzman kadrosuyla verdiği eğitimde öğrencisinin deneme sınav sonuçlarının analizleriyle saptanan profiline uygun çalışma planları düzenlenerek istikrarlı şekilde uygulaması takip edilmektedir. Verimli çalışma disiplini geliştiren ve zamanı etkili değerlendiren öğrenciler potansiyellerini artırarak başarısını maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Öğrencilerimizin eğitim koçluğu uygulanarak çalışmalarının birebir takip ediliyor olması ve etüt çalışmalarıyla en kısa sürede tamamlanan eksikleri azim ve başarı isteğini artırarak hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktadır.

ESKİŞEHİR DERSHANE ÖNERİLERİ

Öğrencilerin eğitim hayatı süresince her kademede farklı ihtiyaçları olmaktadır. Okula destek veya çeşitli sınavlara hazırlık için çok sayıda dershane önerisi bulunmaktadır. Öğrencinin ihtiyacını ve beklentisini iyi belirleyerek önerileri değerlendirmesi önemlidir. Öğrencisini istek ve ihtiyaçlarını odak noktasına yerleştirerek sunulan eğitim etkili ve başarılı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Odtülüler Dershanesi olarak temel amacımız öğrencilerimize doğru çalışma alışkanlıkları kazandırarak hedefledikleri başarıya ulaştırmaktadır.

Bu amaca uygun olarak yılların tecrübesiyle oluşturduğumuz eğitim anlayışımızda öğrenciye özel çalışmalar yürütülmektedir. Eğitim kadromuz alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerimizden oluşmaktadır. Uzman eğitimcilerimiz profesyonel eğitim koçluğu çerçevesinde her öğrencimizle yakından ilgilenerek eksiklerini, ihtiyaçlarını belirlemektedir ve çeşitli eğitim yöntemleri, zengin kaynaklar eşliğinde verimli ve düzenli çalışma disiplini oluşturmasını sağlamaktadır. Nitelikli ve etkin eğitim ortamında kendisiyle birebir ilgilenerek çalışma planı oluşan öğrencimizin motivasyonu artarak çalışmalarını düzenli yürütmekte ve başarıya ulaşmada zorluk yaşamamaktadır

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Dershane Yorumları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.