Odtülüler Dershanesi

Eryaman Odtülüler dershanesi

Çocuklarımızın iyi bir eğitim alması için sürekli arayış içerisinde bulunuruz. Bir öğrencinin gireceği sınavlara hazırlık sürecini iyi yönetebilmek, başara sağlamasına yardımcı olmak için okul, aile ve dershane iş birliğinin büyük önemi bulunmaktadır. Eryaman Odtülüler dershanesi eğitim destek konusunda kendisini ispatlamış bir kuruluştur. Odtülüler dershanesi başarının ve kalitenin tesadüf olmadığı bilmekte ve bunu çevresine ispatlamaktadır.

Eryaman Odtülüler Dershanesi Hizmetlerimiz

Eryaman Odtülüler dershanesi koçluk sistemi ve hafıza teknikleri geliştirme sistemleri ile kaliteli eğitim politikasını benimsemiştir. En az 20 yıllık eğitim tecrübesi ile uzman ekipleri sayesinde kaliteli eğitim destek programları uygulamaktadır. Birebir eğitim, özel etüt, farklı yayın kuruluşlarına ait dokümanlar ile destek programları, 10 -12 kişilik sınıflarda özel eğitim hizmetleri verilmektedir. Eğitim programlarımız sayesinde derslere katkı sağlamak ve çocuklarımızı tüm sınavlara hazırlamak için en iyi eğitim programları uygulanmaktadır. Öğrenmek bir amaç değil bir süreçtir ve bu öğrencilere öğrenme yöntemleri gösterilerek, hazır bilgiye değil bilginin nasıl edinileceği gösterilmektedir.

Eryaman Odtülüler Dershanesi Farkımız

Eryaman bölgesinde dershanecilik hizmeti olarak Eryaman Odtülüler dershanesi hizmet binamızda öğrenmeyi ve öğrenmenin önemini özel koçluk sistemi ile öğrencilerimize aşılamaya çalışıyoruz. Bu çalışmalar öğrencilerde başarının yükselmesini ve öğrencilerin anlama kabiliyetlerinin gelişmesini sağlamaktadır. Koçluk sistemimiz ile kişiye özel eğitim programları hazırlanarak takip edilmekte, başarının kazanılması için en iyi yöntemler denenmektedir. Her insanın yapısı öğrenme özellikleri çevresel ve kalıtsal olarak farklılık göstermektedir. Bu nedenle insanların öğrenme ihtiyacına göre programlar hazırlanarak başarı yakalanmaya çalışılmaktadır. Odtülüler olarak eğitim alanındaki tecrübe ve birikimlerimizi öğrencilere aktararak gelişimlerini tamamlamalarına destek verilmektedir.

Mutlaka Okumalısınız  Eryaman Dershane

Eryaman Odtülüler Dershanesi Eğitim Ücretleri

Özel eğitim ücretleri bulunulan ile göre, il içerisindeki semtte göre değişiklik göstermektedir. Eryaman Odtülüler dershanesi olarak yapılan ön deneme sınavlarında öğrencilerin göstermiş olduğu başarı durumlarına göre eğitim indirimi uygulanmaktadır. Hedefimiz ticaretten daha ziyade kaliteli eğitim vermek olduğu için, dershane ücretlerimiz her öğrenci için en ideal seviyede olacak şekilde tutulmaya çalışılmaktadır. Eğitim programlarımız ve ücretlerimiz hakkında bilgi alabilmek için Eryaman şubemizi telefon ile arayarak bilgi alabilir veya randevu alarak yüz yüze görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Odtülüler Dershanesi Nasıl Eğitim Veriyor? başlıklı makalemizde odtülüler dershanesi nasıl hakkında bilgiler verilmektedir.