Odtülüler Dershanesi Nasıl

Odtülüler Dershanesi Nasıl Eğitim Veriyor?

Üniversite sınavı gibi bir ömrü etkileme potansiyeli olan bir sınavla sona erecek olan lise eğitimi, öğrencilerin ve ailelerinin daha çok sınav ve başarı odaklı düşünmelerine neden oluyor. Bununla birlikte başarının tek bir ölçüte bağlanarak elde edilemeyeceği ise genellikle ihmal ediliyor. Peki, odtülüler dershanesi nasıl eğitim vermeyi tercih ediyor? Kurumumuz öğrencilerin hedefe kilitlenmesini ve bu yolda emek sarf etmesini sağlamak üzere birebir etüt ve takiplerden öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığına, öğrenciye motivasyon ve evde ders çalışma disiplini kazandırma çalışmalarından veli bilgilendirmelerine bir dizi faaliyeti bütünlük içinde sunuyor.

Odtülüler Dershanesi Nasıl Ders Çalışma Disiplini Kazandırıyor?

Dış motivasyon kaynakları ders çalışma üzerinde etkili olmakla birlikte etkisi geçici olduğundan iç motivasyon kaynaklarının harekete geçirilmesi ve öğrenciye evde kendi başınayken de ders çalışmasını sağlayacak disiplinin kazandırılması gerekiyor. Odtülüler dershanesi nasıl bu disiplini kazandırıyor? Kurumumuzda başarı odaklı ve koçluk destekli bir program hazırlıyoruz. Öğrencilerimize evdeki ortamlarında nasıl ders çalışmaları gerektiğini öğretiyor ve yıl boyu maksimum verimlilikle çalışmalarını sağlıyoruz. Düzenli ders çalışamayan ya da çalışmasına karşın arzu ettiği seviyeye ulaşamayan öğrencilerimiz için yaz kampları düzenliyoruz.

Odtülüler Dershanesi Nasıl Takip Ediyor?

Velilerin en çok merak ettiği hususlar arasında odtülüler dershanesi nasıl takip yapıyor sorusu geliyor. Öğrencilerimizin hedeflerine ulaşabilmesi adına ailelerle birlikte hareket etmeyi önemsiyoruz. Bu nedenle öğrencilerimizin nasıl ders çalıştığını, dershanede düzenlenen deneme sınavlarında aldığı sonuçları, ödev ve konu takiplerini velilerimizle paylaşıyoruz. Öğrencilerimizin devamsızlıkla ilgili bilileri de velilerimize iletiliyor. Bu sayede velilerimizin içleri rahat ederken öğrencilerimizin eğitim süreci de kontrollü bir şekilde sürdürülüyor. Bu süreçte velilerimizden de çocuklarına huzurlu bir ev ortamı sunmalarını bekliyoruz.

Mutlaka Okumalısınız  Üniversiteye Hazırlık İçin Ankara Dershane Önerisi

Bir önceki yazımız olan Eryaman Dershane başlıklı makalemizde eryaman dershane, eryaman dershane fiyatları ve eryaman dershaneleri hakkında bilgiler verilmektedir.