eryaman dershaneler

Eryaman Dershaneler

Odtülüler Dershanesi olarak eğitimcilik maceramız on yılı aşkın bir süre önce başladı. On yılı aşkın süreden beri binlerce öğrencinin eğitiminde rol alıp, sayısız öğrencinin hayallerindeki üniversitelere yerleşmesini sağladık. Yüzlerce derece sahibi öğrencinin eğitimini üstlenerek pek çok öğrencinin ülkemizin en üst makamlarına gelmesinde önemli roller oynadık. Eryaman dershaneler olarak bu başarı tablosuna önümüzdeki eğitim ve öğretim döneminde de devam etmeye kararlıyız. Eryaman dershaneler sıralamalarında her zaman ilk sırada olan kurumumuz, bu sene de Ankara’nın en iyi eğitim kurumlarından biri olma yolunda adım adım ilerliyor. Ve sizlerin de her gün daha da büyüyen, başarı dolu ailemize katılmanızı bütün kalbimizle isteriz.

Eryaman’ın En Başarılı Dershanesi

Bugün Eryaman dershaneler denilince Ankara halkının aklına ilk olarak Odtülüler Dershanesi geliyorsa bu başarıyı eğitimci kadromuza ve toz konduramayacağımız eğitim sistemimize borçluyuz. Öğretmenlerimizden rehberlik kadromuza, rehberlik kadromuzdan yönetici kadromuza kadar bütün eğitmenlerimizi uzun ve zorlu süreçler sonucu kendi ellerimizle seçiyoruz. Kendi evlatlarımızdan ayırmadığımız öğrencilerimize sadece ve sadece Ankara’nın hatta Türkiye’nin en iyi eğitimcilerinin eğitim verdiğinden emin oluyoruz. Hepsi alanlarının en iyi öğretmenleri olan eğitim kadromuzu tabi ki de sıkı bir psikolojik eğitimden geçirmeyi de ihmal etmiyoruz. Bütün öğretmenlerimiz eğitim sistemimizle uyumlu olarak öğrencileri ile birebir seviyede rahatça anlaşabilecek, samimiyet kurup dost olabilecek kapasitede eğitiliyorlar. Böylelikle dershanemizde bir abi kardeş, abi abla ilişkisi kuruyoruz, öğrencilerimizin dershaneye severek gelmesini sağlıyoruz.

Mutlaka Okumalısınız  Kızılay Dershane Fiyatları

Eryaman’ın Eğitimdeki Parlayan Yıldızı

Eryaman dershaneler günümüzde Ankara içerisinde bir marka haline geldiyse bunda dershanemize özel eğitim sistemimizin de payı büyüktür. Bizimle beraber on yılı aşkın sürede çalışmış olan yüzlerce öğretmenimizin deneyimi ile oluşmuş sistemimiz kesinlikle Türkiye içerisinde devrim yaratacak cinsten. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından özel onaylı ders programımız öğrencilerin okul içinde ve okul dışında ihtiyaçları olabilecek bütün bilgileri kesinlikle almalarını sağlıyor. Okulumuzda eğitim gördükleri süre boyunca öğrencilerimizin akademik olarak kendilerini başarılı bir hayata taşımaları için gerekli olan bütün bilgi ve eğitimi almaları bizlerin her zaman bir numaralı önceli oluyor.

Bir önceki yazımız olan Temel Zayıf Öğrencilerde Eğitim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.