Mezunlar için dershane ne zaman başlıyor

Mezunlar İçin Dershane Ne Zaman Başlıyor?

Lise yılları güzel anıların yanı sıra üniversite sınavının getirdiği stres ve heyecanla birlikte anılıyor. Bu süreçte öğrencileri okuldaki derslere ek olarak üniversite sınavında karşılaşabilecekleri sorularla ilgili olarak yoğun bir çalışma temposu bekliyor. Bu süreyi herhangi bir sebeple değerlendirememiş ve lise dönemi sona erdiği halde lisans ya da ön lisans düzeyinde bir eğitim kurumuna yerleşememiş kişiler ise mezunlar için dershane ne zaman başlıyor sorusuna yanıt arıyor. Öğrencilerin ders çalışma alışkanlığını değiştirme ve etkili çalışma teknikleri öğrenmelerine yardımcı olma hedefiyle yola çıkan dershanemize mezunlara yönelik özel programlar hazırlıyoruz. Program detayları ile ilgili olarak dershanemizi ziyaret edebilirsiniz.

Dershane ile ilgili en çok merak edilen konu ise fiyatlar oluyor genellikle, kurumumuz fiyat ile ilgili her zaman abartılmayan fiyat politikası tercih etmiştir. Fiyatlarla ilgili yazımızı okumanızı ardından canlı desteğimizden yada fiyat al formundan bizden ortalama fiyat teklifi almanızı önermekteyim. İlgili yazımız: https://www.odtululeraktifegitim.com/ankara-dershane-fiyatlari/

Mezunlar İçin Dershane Ne Zaman Başlıyor, Program Nasıl Uygulanıyor?

Mezunlar için dershane ne zaman başlıyor sorusu kadar önem taşıyan bir husus da mezunlara nasıl bir dershane programı uygulanacağı. Lise derslerine ve sınavlarına zaman ayırması gerekmeyen mezunlar için gerek zamanlama gerekse içerik bakımından özel bir program uyguluyor ve bu programları kamplar ve koçluk sistemi ile destekliyoruz. 5+1 günlük haftalık programlarımız tekrarlı eğitim modeli sunuyor. Bu sayede konuları önden öğrenme, sonrasında tekrarlarla hatırlama ve denemelerle de hataları sıfırlama olanağı sunuyoruz.

Mezunlar İçin Dershane Ne Zaman Başlıyor ve Avantajları Neler?

Mezun öğrenciler zamanlarını üniversite sınavına hazırlanmak ve lise derslerine odaklanmak arasında bölmek zorunda değil. Buna karşın bu durum zaman zaman bir dezavantaja dönüşebiliyor. Yaşıtları ile bir arada çalışmayan ve ortak bir stresi paylaşmayan öğrenciler çalışma motivasyonlarını kaybedebiliyor. Bu durumun önüne geçmek ve mezunlar için dershane ne zaman başlıyor sorusuna yanıt bulmak üzere dershanemize başvurabilir ve çalışma temponuzu koç desteğiyle planlayarak motivasyonunuzu artırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Odtülüler Dershanesi Nerede başlıklı makalemizde odtülüler dershanesi, Odtülüler Dershanesi Kizilay ve odtülüler dershanesi kızılay şubesi hakkında bilgiler verilmektedir.