Odtülüler Dershanesi Kızılay

Odtülüler Dershanesi Kızılay

Odtülüler Dershanesi Kızılay’da 2008 yılından beri eğitim hizmeti vermektedir. Kurum alanında uzman bir kadroyla ve profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Dershane kadrosunda bulunan tüm öğretmenler alanına hakim ve deneyimlidir. Yıllardan beri birlikte çalıştığımız öğretmenlerimizle öğrencilerimize sıcak bir yuva ortamı sağlamaktayız. Güler yüzlü, sevecen, öğrencilerle vakit geçirmekten keyif alan, işine aşkla bağlı öğretmenlerimiz kaliteli eğitimimizin en önemli faktörlerindendir. Alanındaki deneyimine, bilgisine her gün yenilerini ekleyen öğretmenlerimiz öğrencilerimiz için sürekli araştırmalar yapan, yeni bilgileri araştıran, keşfeden bireylerdir. Alanlarıyla ilgili gelişmeleri takip eden, kendini yenileyen, güncel bilgileri konusunda da duyarlı bireylerdir. Öğrencinin derslerini, dershaneyi sevmesi için önce öğretmenini sevmesi gerekir. Öğretmenini seven öğrenci okuluda sever, dersleri de. Bu yüzden öğretmenler öğrencilere dersleri ve okulu sevdiren insanlar olmalıdır.

Odtülüler Dershanesi Kızılay 10 yıllık deneyimiyle Kızılay’da hizmet vermektedir. Şubelerine yenilerini ekleyen dershane öğrenci profilini genişlemektedir. Yeni şubelerle Ankara’da eğitime can vermektedir. Öğrencilerinin tümünün kaliteli eğitim almaya hakkı vardır. Kimse bu haktan mahrum kalamaz. Bu sebeple öğrenci için gerekli olan en iyi eğitimi almaları sağlanmaktadır. Dershaneye kayıtlı olan her öğrenci tek tek çok değerlidir. Butik dershane anlayışıyla hizmet verilmesinin sebebi de budur. Az sayıda öğrenciye en kaliteli eğitimi vermektir. Öğrencinin okulda geçirdiği zamanı kaliteli hale getirmek gerekir. Öğrenci okulda ne kadar kaliteli eğitim alırsa o kadar çok okulunu sever. okula gelmek için can atar. Bunun içinde okulda öğrencinin eğlenebileceği sıkılmayacağı etkinlikler düzenlenmektedir.

Odtülüler Dershanesi Kızılay merkezli olarak kurulmuştur. Kızılaydaki pek çok dershaneye göre avantajlı fiyatlarla eğitim vermektedir. Odtülüler Derhanesini diğer kurumlardan ayıran temel farkları saymak gerekirse şunlar yer almaktadır. Butik dershane olması, az sayıda öğrenciye kaliteli eğitim vermesi, 12 kişilik butik sınıfları, uzman öğretmen kadrosu, profesyonel çalışma arkadaşları, özgün yayınları, sınırsız etüt imkanı, öğrenci takip sistemi, veli bilgilendirme sistemi, öğrenci koçluğu, sıfırlama tekniği, ders çalışma tekniği, ders çalışma kampları, diksiyon çalışmaları, test teknikleri, iletişim teknikleri gibi daha pek çok eğitim verilmektedir. Öğrencinin başarısı için pek çok imkan verilmektedir. Odtülüler Dershanesi öğrenci olmak bir ayrıcalıktır.