Odtülüler Başarı DershanesiODTÜLÜLER BAŞARI DERSHANESİ

   Eğitim; toplumumuzda oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü eğitim öğrencilerin geleceği için olmazsa olmazdır. Eğitimi önemseyen ve bu yolda hareket eden toplumlar her zaman gelişmiş ve yaşam kalitesi yüksek toplumlardır. Kaliteli, bilinçli, verimli, kendini geliştirmiş ve çağdaş eğitimli bireylerin yetişmesini sağlamaktadır. Odtülüler Başarı dershanesi de öğrencilerine eğitimin bu kadar önemli olduğunu günümüzde doğru ve kaliteli eğitim vererek toplumumuza yararlı, bilgili ve eğitimli bireylerin yetişmesine katkı sağlamaktadır. Uzun zamandır eğitim sektöründe var olduğumuz ve başarılı bir çok mezun vererek öğrencilerimizi zirveye taşıdığımız kesin bilinen bir gerçektir. Yıllardır kalitemizden ödün vermeden ve alanında uzman eğitmen kadromuz ile başarılı bir eğitim vermekteyiz. Eğitim kalitemizi artırmak için her zaman yenilikçi fikirlerle bir çok uygula geliştirmekteyiz. Geliştirdiğimiz uygulamalarda her zaman amacımız öğrencilerimizin aldıkları eğitimin kalıcı olması ve daha verimli çalışmaları ve öğrencilerimize başarıyı getirmesidir.

   Eğitimci uzman kadromuz ile birlikte yaptığımız profesyonel eğitim promları sınav sistemi odaklı ve tamamen öğrencilerimizin çalışmalarının kalıcı olması için düzenlenen programlardır. Programlarımız her zaman taklitten uzak ve kurumumuza ait olmuştur. Programlarımızı düzenlerken özellikle teknolojiden faydalanarak yenilikçi olmaya özen göstermekteyiz. Teknoloji sayesinde öğrencilerimizle daha sağlam iletişim kurmaktayız. Yapmış olduğumuz teknolojik çalışmalar ile birlikte çağa uygun eğitim veren kurumumuzun bu konuda bir çok farklı yöntemi vardır.

  • Online denemeler
  • Online taramalar
  • Online ödev
  • Puan takip sistemi
  • Online rehberlik
  • Online koçluk sistemi
Mutlaka Okumalısınız  Dershane Sınavlarıyla Başarı

gibi sistemlerimiz teknolojik çalışmalarımıza örnektir. Bu uygulamalarımız hem eğitim kadromuza hem velilerimize hem de öğrencilerimize kolaylık sağlamaktadır. Eğitici oyun uygulamamız sayesinde öğrencilerimiz hem eğlenip hem öğreniyorlar. Derslerden sıkılan öğrencilerimiz sevmedikleri ders varsa bile dersleri eğlenceli hale getirerek öğrencimizin hem dersi sevmesini hem de daha kaliteli eğitim almasını sağlamaktayız. Uzman eğitici kadromuz her zaman öğrencilere nasıl kalıcı eğitebilirim ve öğrencilerin anlayabileceği tarzda değişik metotlar kullanarak öğretmektedirler.

   Daha önce de bahsettiğim gibi bütün çalışmalarımız, öğretme metotlarımız kurumumuza özgüdür. Odtülüler başarı dershanesi olarak koçluk sisteminde de bu farklılığı göstermekteyiz.  Öğrencilerimize koçluk sistemi için ayrı eğitmenler görevlendirmekteyiz. Görevlendirdiğimiz koçlar öğrencilerimizi yakın takibe alırlar. Bir takip öğrencinin bir çok alanı için geçerlidir. Çözdükleri soruları, yaptıkları ödevleri ve ders çalışma planlarını incelemektedirler. Koçluk sistemi sayesinde okulda ve evde sıkı takibe alınan öğrencilerimiz düzenli ve disiplinli çalışmayı alışkanlık haline getirmektedirler.

Bir önceki yazımız olan ÇANKAYA'DAKİ DERSHANELER başlıklı makalemizde ankara dershane fiyatı, ankara dershane fiyatları ve ankaradaki dershaneler hakkında bilgiler verilmektedir.