Kızılay & Eryaman
Şube

Odtülüler Aktif Eğitim

Çocuklarınıza çalış demeyeceksiniz. Neden mi ?
Matematik-fizik-kimya ders kampları

Ders çalışma alışkanlığı olmayan veya nasıl ders çalışması gerektiğini bilmeyen öğrencilerin faydalanabileceği yaz kampı programımız toplam 210 saatir. Programımız Pazartesi,Salı,Çarşamba, Perşembe günleri saat 09-30-17:00 arasında yapılmaktadır.Ders Kampımızda öncelikle öğrencinin bireysel eksik olduğu konular tespit edilir. Eksik konular 3-5 kişilik gruplarda döngülü şekilde anlatılarak konunun anlama kısmı gerçekleşmiş olur.Öğrencinin eğer temelinde aksaklık var ise temele yönelik konu anlatımı yapılır.
Ders kampı planlaması: 09:00-13:00 arası konu anlatımı ile başlar. Konu anlatımından sonra öğrenci eve gönderilmeden öğrencinin evde yapacağı tüm çalışmalar öğretmenler gözetimin de yanımızda yaptırılır. Öğrenci tüm çalışmaları burada tamamlandığı için evde çalışma yapmasına gerek kalmaz.

Yaz kampının faydaları
1) Öğrencinin ders çalışma alışkanlığı oluşur
2) Öğrenci, eğitim hayatı boyunca (ygslys hazırlık, lisan,yüksek) en çok ihtiyaç duyduğu ÖĞRENMEYİ VE ÇALIŞMAYI ÖĞRENİR.
3) Öğrencinin tüm çalışmaları burada tamamlandığı için ailenin öğrenciye evde çalış deme ihyacı olmaz bu da ebeveynlerle çocuk arasındaki iletişimi kuvvetlendirir.
4) Öğrenci sadece konu dinleyip eve gitmiş olsa idi öğrenci,evde takıldığı bir noktada teknik destek alamaz ve o gün o soru öğrenciye iş yaptırmazdı. Bu da öğrencinin ders çalışma alışkanlığını vasatlaştırırdı. Biz öğrencinin anlaması öğrenmesi eksik olduğu konuların

Eğitimi hayatın temel felsefesi ve anlamı olarak kabul eden bir kuruluş olarak, 2004 yılından beri hizmetinizdeyiz. Çocuklarına sağlıklı bir eğitim için çaba gösteren tüm ebeveynlerin yanındayız. Planlı çalışma, eğitim desteği ve öğretimi daha verimli hale getirme konusunda çok titiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Mutlaka Okumalısınız  ANKARA DERSHANE FİYATLARI 

Müfredat ve genel oluşturulmuş olan eğitim programının tüm açıklarını kapatacak potansiyele sahibiz. Son derece başarılı eğitimci kadromuz ile ülkemizin geleceği olan çocuklara ve tüm öğrencilere her zaman yardıma hazırız. Bu zamana kadar eğitim sistemimizin imkânından yararlanan öğrencilerin yüksek başarısı ise övgü kaynağımız oldu.

Uzman olan ve çalışmaları ile bunu gösteren eğitim personelimiz bu alanda en yüksek potansiyele sahip olan bir ekip olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sayede öğrencilere düzenli eğitim ve sınav başarısı altyapısı için neler verebileceğimizin arayışı içindeyiz. Modern ve gelişmiş imkânlarımızın yanında tüm öğrencilerin dersi ve konuları daha iyi anlayabilmesi için gelişmiş bir eğitim altyapısına sahip olduğumuzu söyleyebiliriz.

Türkiye’nin merkezi Ankara ve Ankara’nın merkezi Kızılay, aynı zamanda bizim adresimiz. Firmamız başarılı çalışmalarının yanı sıra insanlara güven veren bir potansiyele sahiptir. Eğer ülkenizi düşünüyorsanız, bilim ile yoğrulmuş bir gençlik bunun ilacı olacaktır. Eğer çocuklarınızın geleceğini düşünüyorsanız, onlara sağlam temelli bir gelecek hazırlayacak adres, elbette ki ODTÜ’lüler Dershanesi olacaktır.

Zamanla deneyim ve tecrübesi artan, yenilik ve gelişimden ise asla şaşmayan bir yapıya sahibiz. Fırsat olarak sunduğumuz eğitim programı ile ülkemizin aydınlık geleceğine yatırım yapan bir eğitim kuruluşuyuz. Kendimize hedef olarak koyduğumuz başarı ise disiplinli ve düzenli çalışmalarımız sonucunda kendiliğinden ortaya çıkmaktadır.

Bunca zaman bizi tercih eden aileler çocuklarının başarısına tanıklık etti. Siz de geç kalmadan en başta çocuklarınızın geleceği için bizi tercih etmelisiniz. Bu doğru tercih ülkenin geleceğine yatırım, öğrencilerin ise hayal ettiği mesleğe kavuşmasında önemli bir kilometre taşı olacaktır.

Mutlaka Okumalısınız  Odtülüler Başarı Dershanesi