Kızılay & Eryaman
Şube

Kızılay Dershane

Kızılay Dershane

Ankara kızılay dershaneler arasında en başarılı ve ödül almış dershane odtülüler dershanesi olarak söylenebilir.
Butik eğitim planında öğrencinin çalışma ayağında yapacağı dersleri ve denemeleri detaylı olarak inceleyen ve yol haritası planı yapan bir eğitim planıdır.

Öğrencilerin eğitim hayatında basarı saglaması adına ders çalışma planı cok önemlidir. Öğrenci koçluğu birebir takip ile başlayan veli bilgilendirmesiyle devam edilen bir programdır. Öğrenci koçluğunu kızılay dershaneler arasında eğitim kalitesine katan ve ders programında detaylı olarak yer veren tek kurum odtülüler dershanesi dir.

Program öncelikle yüz seksen saatlik programla başlar. Bu program öğrencinin temelini oluşturan eğer temelde aksaklığı yoksa üst yapı kuran bir programdır. Sabah dokuz otuzda başlar. Aksam beşte bitiririz.
Haftanın beş günü bir aylık programa tabi tutarız. Kızılay dershane planlamasında öğrencilere bire bir plan sunan ve yaz kampında sistematik çerçevede program yapan tek kurum odtülüler dershanesidir.

Yeni dönem 9.sınıf programı hafta sonu iki gün hafta içi bir gün toplamda 15 saatlik bir programda eğitim verir. Öğrenci koçluğu veli bilgilendirme sistemi ve öğrenci takip sistemi çok detaylı ve disiplinli bir yapıda yapılmaktadır. 10. Sınıf kızılay dershane sistemi Öncelikle yaz kampı ile baslar. İyi bir eğitim anlayısı ile disiplin yönetmeliği ile devam eder. Ders saati toplam 15 saattir. Bu saat dilimi sabah sekiz otuz onüç yirmi arası ve ondörtte başlayıp onsekiz otuzda bitmektedir.
Kızılay dershaneler programında koçluk konseptli planlama yapan ve dokuzuncu sınıf onuncu sınıf onbirinci sınıf onikinci sınıf planlaması yapan kurumlar arasında odtülüler dershanesi

Mutlaka Okumalısınız  Odtülüler Dershanesi

Bir önceki yazımız olan Odtülüler Dershanesi Nasıl Eğitim Veriyor? başlıklı makalemizde odtülüler dershanesi nasıl hakkında bilgiler verilmektedir.