Ankara Mys Kursları

Ankara Mys Kursları

Ankara Mys kursları iyi eğitim almak isteyen öğrenci ve velilerin ilk tercihleri arasındadır. Amaçladıkları üniversitelere yerleşmek isteyen öğrencilerin iyi bir lisede eğitim almaları gerekmektedir. Bunun için okul eğitimleri çoğu zaman yetersiz kalabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için kurslara gidip eğitim almak gerekmektedir. Sınavda 6,7 ve 8.sınıfın konularından oluşan 60 soruluk bir test uygulanacaktır. Son sınıfa gelmiş öncelerin 8.sınıf konularını iyi bilmeleri sınavda başarılı olmak için yeterli değildir. 6,7 ve 8.sınıfın tüm konularına hakim olmak gerekir. Bunun içinde okul derslerinin yanında kurs almak gerekir. Önceki yılların konularını tekrar edip bu soru çözümleriyle tekrarlar gerekir. Kursların konu taramalarıyla öğrencideki konu eksiklikleri tespit edilerek bir yöntem belirlenir.

Mys kurs fiyatları öğrencilerin büyük çoğunluğunun eğitimden faydalanabilmeleri için makul düzeyde tutulmaktadır. Her öğrenci iyi okullarda okuyamıyor ne yazık ki. İyi okullarda okuyamayan öğrenciler istedikleri liselere de yerleşememektedirler. Bu eşitsizliği sonlandırmak için kurslar aradaki açığı kapatmayı amaçlamaktadır. Velilere ödeme kolaylığı sağlayarak öğrencileri eğitim imkanından faydalandırmaktayız. Hafta içi ve hafta sonu şeklinde olan kurslarda öğrenciler kendilerine uygun olan zamanlarda olan kurslara gidebilmektedir. Kurs öncesi düzey belirleme sınavlarıyla öğrencilere uygun sınıflar oluşturulmaktadır.  Öğrencilerin eksikliklerine göre sistem oluşturup o yönde ilerlenmektedir. Eksiklikleri tespit edilen öğrencilere geçmiş dönemlere ait konu anlatımları yapılmaktadır. Konu sonunda hemen taramalar yapılarak eksikler tespit edilir. Ek dersler verilir.

Mutlaka Okumalısınız  Sincan Dershane Fiyatları

Ankara Mys kursları öğrencilere ders konusunda en iyiyi vermeye çalıştığı için aylık düzenli deneme sınavlarıyla öğrencilerin bol bol pratik yapmalarına olanak sağlar. Denemelerle bolca pratik yapan öğrenciler Meb sınavlarında daha başarılı olmaktadırlar. Birebir etütlerle öğrenciler anlamadıkları konuların anlatımlarını alabilecekleri gibi yapamadıkları soruların çözümü konusunda öğretmenlerinden yardım alabilirler. Öğrencilerin sınav hazırlık sürecinde rehberlik hizmetlerinde de faydalanmaları gerekmektedir. Sınav süreci yaşadıkları stres ve kaygı düzeyleri minimize edilmektedir. Heyecanlarını kontrol altına alma adına nefes egzersizleri yapılarak öğrencilerin sınav anında yaşayacakları herhangi bir sorunda bu durumla nasıl baş edecekleri konusunda  kendilerine eğitim verilmektedir. Amacımız öğrencilerimiz için en iyi eğitimi vermektir. Mükemmelliği hedefleyen kurslarımızla öğrencilerimizin başarıları bizleri onurlandırmaktadır.