Ankara MYS Dershanesi

Ankara Mys Dershaneleri

Eğitim her öğrencinin hakkıdır. Öğrencinin en iyi eğitimi alabilmesi için Ankara MYS dershaneleri olarak en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. İyi bir okul iyi bir gelecek için iyi bir eğitimi almak şarttır. Yeni sistemde herkes adresine yakın yere yerleşebilmektedir. Ancak ev yakınında iyi bir lise bulunmayan veya fen lisesi, Anadolu lisesi gibi iyi okullara gitmek isteyen öğrencilerin sınavda başarılı olmaları gerekmektedir. Dershanelerimiz öğrencilere güzel bir lise için iyi bir eğitim vermektedirler. Eğitim bir bütündür. İyi bir ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite iyi bir gelecek getirir. Ortaokulun iyi olup lisenin kötü olması diye bir durum olamaz.

MYS Dershane Fiyatları

MYS dershane fiyatları verilen eğitimin kalitesine ve imkanlara göre değişmektedir. Alanının en iyisi kendini sürekli geliştirmeyi hedefleyen öğretmenlerimiz, işinde uzman idari kadromuz ve işlerin aksamaması için elinden gelenin fazlasını yapan personelimizle karşınızdayız. Konu anlatımları yapıldıktan sonra test çözme dersleriyle konunun iyi bir şekilde öğrenilmesi sağlanır. Ders öğretmenleri etüt öğretmenleri farklıdır. Konular sık sık toplu tekrarlarla bilginin unutulmasının önüne geçilmektedir. Bol soru çözümleri, konu sonu tarama sınavları ve aylık yapılan denemelerle bilginin kalıcılığı artırılmaktadır. Toplu yapılan konu tekrarları için birebir etüt imkanı da sağlanmaktadır. Böylece öğrenciler anlamadıkları konuları ve yapamadıkları soru etüt öğretmenlerine sorabilmektedirler. 10-15 kişilik butik sınıflarımızla öğrencilerin kalabalık sınıfların aksine daha birebir eğitim almalarını sağlar.

Mutlaka Okumalısınız  YKS YAZ KAMPLARI

MYS Dershaneleri

Eğitimde mükemmelliği, öğrenci başarısını amaçlayan Ankara MYS dershaneleri, iyi eğitimin yanında öğrenci ve velilere rehberlik imkanı sağlamaktadır. Sınav süreci hem öğrenciler hem de veliler için korkutucu bir düşüncedir. Derslerde başarılı olan öğrenciler bile sınav kaygısı yaşarlar. Bu kaygıyı orta seviyede tutmak önemlidir. Az kaygıda, yüksek seviyedeki kaygıda öğrenci için iyi değildir. Az kaygı öğrencide umursamazlık ve aşırı rahatlığa neden olur. Öğrencilerde böyle olunca sınavı ciddiye almayabilirler. Yüksek kaygıda öğrencilerde stres ve heyecan yapar. Bu da öğrencilerin bildikleri şeyleri bile yanlış yapmalarına neden olabilmektedir. Öğrencinin yaşadığı kaygı ve stres yanında bazen ailelerde bu süreçte çocuklarına destek olayım derken yanlış söz ve davranışlarla onları yanlış etkileyebilirler. Bunların önüne geçmek için dershanelerin rehberlik saatleri ve etkinliklerine önemsemeleri gerekir.

Bir önceki yazımız olan TEMEL YETERLİLİK SINAVI ( TYS ) başlıklı makalemizde tys derhanesi fiyatları, tys dershane fiyatları ve tys dershaneleri hakkında bilgiler verilmektedir.