Kızılay & Eryaman
Şube

Ankara Dershaneler

Ankara Dershaneler 2020

Ankara dershaneler 2020 yılı itibariyle Ankara’daki diğer dershanelere göre daha uygun olacaktır. Ankara Kızılay’da eğitime 2008 yılında başlamıştır. 2008 yılından bu yana 11 senedir eğitim vermektedir. Eğitimin öncülerinden olan dershane günümüzde yeni şubeler açarak devam etmektedir. Ankara’nın pek çok yerinde şubesi bulunan dershane temel lise olarak da eğitim vermektedir. Etüt merkezi, dershane, temel lise olarak eğitim hizmeti veren kurum ilerleyen özel okul ve kolej eğitimi vermeye devam edecektir. Şubelerine yenilerini ekleyen kurum 9.10.11.ve 12.sınıflar, mezun gruplar, MİS, YKS için ayrı ayrı grupları vardır. Öğrenci grupları oluşturulmadan önce öğrenciler sınava alınmaktadır. Kendi düzeylerine uygun sınıflarda derslere başlamaktadırlar.

Ankara dershaneler 2020 yılında Ankara Kızılay’da eğitim verilmeye devam edilecektir. Nitelikli ve kaliteli eğitimiyle 2008 yılından beri  Kızılay’da öncü dershanelerdendir ve 2019 yılında da öncü olmaya devam edecektir. Eğitimdeki kalitesi ve başarısı öğrenciler ve veliler tarafından fark edilen dershane en çok tercih edilen kurumlardandır. Öğrencilerin eğitimi için tüm imkanları kullanan dershanenin sınavlarda gösterdiği başarı durumlar fark edilmektedir. Başarının haklı gururunu taşıyan kurumun öğrencilerin birçoğu Meb sınavlarında yüksek oranda başarı sağlamıştır. Üniversiteyi kazanan pek çok öğrencisi vardır. Başarı yüzdeleri düşünüldüğünde  11 senedir üst sıralarda yer almaktadır. Bu kadar başarılı olması kesinlikle tesadüf değildir.

Ankara dershaneler 2020 yılında da butik dershane olarak eğitime devam edecektir. 12-15 kişilik  butik sınıflarda az sayıda öğrenciye eğitim vermektedir. Dershane öğrencileri için koçluk eğitimi vermektedir. Koçluk eğitimi öğrencilerin kendilerini tanımalarına, farkındalıklarını artırmaya çalışır. Kendini tanıyan öğrenci doğru ve yerinde kararlar alabilir. Öğrenciler çoğu zaman kendilerini tanımazlar ve tanıdıklarını zannederler. Güçlü ve zayıf yönlerini bilmeden okul, alan, bölüm ve meslek tercihinde bulunurlar. Eğer doğrı yönlendirme ve bilgilendirme yapılmazsa öğrenciler bir okula ve bölüme yerleştikten sonra kendilerine uygun olmadığını anlayarak tekrar hazırlanmak durumunda kalırlar. Böyle bir durumda öğrenci için  hem zaman kaybıdır hem de cebinden fazladan para kaybetmesi demektir. Bunun yaşanmaması için koçluk eğitimiyle öğrenci kendini ve özelliklerini tanır ve kendine uygun bir alan tercihinde bulunur. Hayatı boyunca sevmediğ bir işi yapmamasının önüne geçilmiş olur.

Mutlaka Okumalısınız  Eryaman Dershane

Bir önceki yazımız olan Eryaman Dershane başlıklı makalemizde eryaman dershane, eryaman dershane fiyatları ve eryaman dershaneleri hakkında bilgiler verilmektedir.