Ankara Dershaneler 2018

Ankara Dershaneler 2020

            Ankara Dershaneler 2020 yılı itibariyle eğitimde başarı sağlanması için dershanelere gitmek şart olmuştur. Eğitim tüm herkesin hakkıdır. Ancak okullarda verilen eğitim yeteri kadar başarı getirmemektedir. İstenilen bir üniversiteye gidip başarılı olabilmek ve hayalimizdeki mesleği yapabilmek için iyi bir eğitim almak gerekiyor. Okullarda verilen eğitim sınavlarda başarılı olmak için yeterli olmamaktadır. 2018 yılı itibariyle başarı için dershanelere gitmek şart olmuş durumdadır. Bunun içinde iyi bir dershaneye gidip hak edilen eğitimi almaları gerekir. Ancak bütün ailelerin durumu dershaneye göndermek için yeterli olmayabilmektedir. Bu sebeple eğitimdeki eşitsizliğe son vermek ve öğrencilerin hak ettikleri eğitimleri almaları için kurum olarak uygun fiyatlarla ve bütçeye göre ödeme kolaylığı sağlamaktayız.

            Ankara Dershaneler 2020 ’de dershane fiyatları eğitimin kalitesine, öğretmen kadrosuna, dershanenin sağladığı imkanlara göre değişiklik göstermektedir. Her kaliteli hizmetin bir bedeli vardır. Kurum olarak 12-15 kişilik sınıflarda öğrencilerle birebir ilgi gösterilmektedir. Kalabalık olmayan sınıflarda öğrencilerle birebir yakın ilgi sağlanmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerimizle öğrencilerimize gerekli olan en iyi eğitimi vermektedirler. Konu anlatımları, genel tekrarlar, bol soru çözümleri, etüt programları sayesinde öğrenciler konuları en iyi şekilde öğrenmektedirler. Konuları en ince ayrıntısına kadar tam öğrenme yöntemiyle öğrencilerin büyük bir çoğunluğu öğrenecek şekilde anlatılmaktadır. Soru çözümü dersi konu anlatımlarından sonra mutlaka yapılmaktadır. Konu sonu taramalarla öğrenme eksiklikleri üzerinden çok zaman geçmeden erkenden fark edilerek önlem alınmaktadır. Ayda bir deneme sınavları yapılarak sınava 1 ay kala her hafta deneme sınavları yapılarak sınav için bol bol pratik imkanı sağlanmaktadır.

Mutlaka Okumalısınız  Mezunlar İçin Dershane

            Ankara Dershaneler 2020 dershaneler sistemi içinde en modern yenilikçi sisteme sahip kurumdur. Öğrencilerin ders ve sınav başarıları sadece konuları bilmekle alakalı bir durum değildir. Biz öğrenciler için gerekli olan tüm dersleri en iyi şekilde vermekteyiz. Ancak çoğu öğrenci iyi bildiği halde yanlış yapabilmekte ya da yapamamaktadır. Bunun nedeni çoğu zaman bilginin pratiğe dökülmemesidir. Bunun için öğrencilere bol bol soru çözüm dersleri ve etütler sağlayarak çokça pratik yapmalarını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra öğrencilerin sınav stresi ve kaygılarına kontrol edebilmeleri için rehberlik dersleri ve seminerler düzenliyoruz.

Bir önceki yazımız olan YKS YAZ KAMPLARI başlıklı makalemizde yks yaz kampı ve yks yaz kampları hakkında bilgiler verilmektedir.